13
fotot
Jaga:     
Seltskond | Persoon

Vaata, millised staarid on ausalt ilukirurgiat tunnistanud

Iluoperatsioonidel käivad paljud, aga seda tunnistavad vähesed. Maailmakuulsatel staaridel on eriti suur surve olla igavesti noor ja „ideaalse“ kehakujuga. Õnneks leidub aina rohkem kuulsusi, kes soostuvad oma välimust korrigeerivatest protseduuridest avalikult rääkima.

Näitleja Anna Faris oli nooremana seda meelt, et ei lähe iial noa alla, kuid on nüüd 30aastaselt suurendatud rindadega ülimalt rahul. „Mõtlesin alati, et ilukirurgia on välisele survele alla andmine. Aga lõpuks oli asi lihtne: tahtsin bikiinikorvid ära täita.“ (Mega Agency / Scanpix)
Tyra Banks avaldas hiljuti, et lasi modellikarjääri alguses oma ninakuju korrigeerida. „Loomulik ilu on ebaaus. Tunnen end väga ebamugavalt, kui sündinud kaunitarid mõistavad hukka neid, kes midagi muuta lasevad.“ (SIPA / Scanpix)
Teletäht Kaley Cuoco on tunnistanud, et iluoperatsioonid mõjusid ta enesehinnangule suurepäraselt. „Mitu aastat tagasi lasin ma nina opereerida. Ja rindu – see oli mu elu parim otsus. Hiljuti lasin teha täitesüsti kaelakortsule, mis on mul 12. eluaastast saati olnud. Oma sisemist mina on küll vaja armastada… aga andke andeks, me tahame ka hea välja näha. Minu meelest ei tohiks [iluoperatsioone] teha mehe või kellegi teise jaoks, aga kui see muudab su enda enesekindlamaks, siis on suurepärane.“ (Mega Agency / Scanpix)
Räppar Cardi B ei kahetse 21aastaselt tuharatesse tehtud täitesüste, kuid meenutab, et keldrisalongis läbi viidud protseduur oli peaaegu väljakannatamatult valus. „Tagumikku ei tuimestatud millegagi. Tundsin, et minestan ära. ... Ja siis lekkis see oma viis päeva.“ (AP/Scanpix)
Courtney Cox on teatanud, et nägi täitesüstide tõttu enda meelest kohutav välja. Ta lisas: „Olen teinud asju, mida kahetsen, ja õnneks need ained lahustuvad ja kaovad ära. Nii et see on hea, sest need pole mulle alati kõige paremat väljanägemist andnud.“ (AP/Scanpix)
Lisa Kudrow tunneb, et ninalõikus muutis ta elu. „Muutusin oma silmis koletisest mitte-koletiseks. Tegin selle suvel enne uude keskkooli minekut. Nii et seal oli palju inimesi, kes ei teadnud, kui jube ma enne välja nägin.“ (AP/Scanpix)
Gwyneth Paltrow on öelnud, et on valmis proovima kõiksuguseid iluprotseduure. „Ainult Botoxit ma enam ei tee, sest nägin haige välja. Nägin välja nagu Joan Rivers!“ (Capital Pictures / Scanpix)
Kardashianide-Jennerite klanni noorukese liikme Kylie huulte ebaloomulikku kasvu on märganud paljud. Ent Kylie kinnitab, et pole kunagi noa all käinud. „Olen ilukirurgia vastu,“ kirjutas ta oma veebilehel. „Siiani olen lasknud ainult huultesse täitesüste teha. Nagu olen varem öelnud, olen tundnud end huulte pärast väga ebakindlalt ja tahtsin neid muuta.“ (AFP/Scanpix)
Kylie õde Kourtney tunnistab oma rinnaimplantaate. „See pole mingi saladus, mul on täiesti ükskõik.“ (PA Images / Scanpix)
Jamie Lee Curtis iluoperatsioone ei soovita. „Olen kõike teinud. Olen teinud veidi ilulõikusi. Olen teinud veidi rasvaimu. Olen teinud veidi Botoxit. Ja teate mis? Ükski neist ei toimi. Mitte ükski. Kõigi nende „parandustega“ kaasnevad riskid.“ (AFP/Scanpix)
Nicole Kidman on öelnud: „Operatsioonidel ma käinud pole. Kasutasin kahjuks Botoxit, aga lõpetasin selle ära ja nüüd saan lõpuks ometi oma nägu taas liigutada.“ (PA Images / Scanpix)
Räppar Iggy Azalea suurendas rindu. „Ma jumaldan neid nii väga, et pean neist rääkima. Mul on parem tunne, kui ei pea seda saladuses hoidma. Palju parem on asi ise välja öelda, nii ei pea muretsema, et keegi selle avalikustab.“ (AP/Scanpix)

Loe ka neid lugusid