(AFP / Scanpix)
Jaga:     
Ilu | Nipid

MEIGIKUNSTNIK ÕPETAB: Kuidas järgida paksude kulmude trendi

Paksude kulmudse mood ei taha kuhugi kaduda. Küsisime meigikunstnik Kaia Triisalt nõu, kulmukaarele kaunis tugev välimus anda.

Kuidas järgida paksude kulmude trendi “õigesti”?

Kui sulle endale on antud lopsakad kulmud, siis peaks neid kindlasti pisut korrigeerima. Hoia kulmudevaheline ala ja kulmukaare all olev nahk üksikutest karvakestest puhas. Paljudel inimestel on kulmukarvad väga pikad või turritavad vales suunas välja. Et vältida sellest tulenevat liigset kitkumist, tuleks kõik karvad harjata suunaga üles ja teistest pikemad karvad väikeste kääride abil lühemaks lõigata. Kasuta kulmukarvadele suuna andmiseks kulmuvaha või -geeli. Kui sul neid parasjagu käepärast pole, saab sama töö tehtud ka juuksegeeli või -vahaga.

Mida soovitada õhukeste ja peenikeste kulmude omanikele?

Peenema kulmu puhul tasub püüelda konkreetse, klassikaliselt ilusa kulmukaare poole ning vältida musta kulmupliiatsit ja -lainerit. Oluline on korrigeerida kulmud meigiga ühesuguseks ja peita tühjad kohad (väga vähestel inimestel on mõlemad kulmud ühesugused). Kui sul on endal ilus konkreetne kulmujoon, siis võid kulme keemiliselt värvida ja vahetevahel ümbruse puhtaks kitkuda.

Täismahus artikkel ilmus esmakordselt Anne & Stiili 2014. aasta novembrinumbris.

Loe ka neid lugusid