(SIPA / Scanpix)
Jaga:     
Seltskond | Persoon

David Beckhami ilusaladused: "Nii meestel kui naistel on vaja nahka hooldada"

David Beckham juba teab, et ka meestel tasub oma välimuse ja tervise eest hoolt kanda. Seega pole ime, et just tema on on Prantsuse nahahooldusbrändi Biotherm meestele suunatud sarja Biotherm Homme esimene ülemaailmne saadik.

Kuidas 40ndates eluaastates niivõrd hea välja näha, mis on su saladus?

Tuleb enda eest hoolitseda – nii sisemuse kui välimuse eest. Minu jaoks on isegi väikestel asjadel suur mõju: trennis käimine, naha niisutamiseks aja leidmine, korralikult vee joomine ja oma nahatüübi jaoks õigete toodete kasutamine.

Miks on naha eest hoolitsemine tänapäeval meesteasjaks saanud?

Minu meelest pole see tingimata meesteasi – nii meestel kui naistel on vaja nahka hooldada. Tundub lihtsalt, et hea kvaliteediga nahahooldustooted – nagu näiteks sari Biotherm Homme – on muutunud meestele kättesaadavamaks ja julgustanud mehi nahale rohkem tähelepanu osutama.

Kas oled hommikuinimene? Kuidas sa hommikuti nahka hooldad?

Jah, ma jumaldan hommikuid – nelja lapsega polegi muud valikut! Viin nad kooli ja püüan jõuda enne hommikuste koosolekute algust veidi treenida. Hommikune nahahooldus on mul päris kiire: käin duši all, puhastan näo ja teen kiire niisutuse.

Kui tähtis on sinu jaoks sport?

See oli mu karjäär ja nüüd on see mu igapäevase elu tähtis osa. Mulle meeldib olla heas vormis ja hea tervise juures.

Kas oled tervisliku toidu fänn? Mis söögita sa elada ei suudaks?

Püüan lihtsalt mitmekülgselt toituda. Enamiku ajast toitun tervislikult, aga vahel luban endal ka patustada. Mul pole ühte kindlat sööki, milleta ma elada ei suudaks – valik sõltub tujust. Aga kartuliputru ja pirukat meeldib mulle küll alati süüa!

Loe ka neid lugusid