3
fotot
Jaga:     
Blogid | Reedu blogi

Lingam-massaaži koolitaja Epp Kärsin: "Ainult "kruttimisest" ei piisa!"

Saate "Stiilistuudio" meigitoolis on sel nädalal naiselikkusest kiirgav koolitaja Epp Kärsin. Mis täpsemalt on tema õpetatavad lingam- ja yoni-massaaž, saate teada saates. Armastus päästab maailma – see on Epu moto. Nõutud koolitaja on lõpetanud Tartu ülikooli, õppinud Hiina meditsiini, läbinud erinevaid naudingute koolitusi ja palju praktiseerinud.

Epu sõnul kannatavad paljudes suhetes nii mehed kui naised lähedusepuuduse all ja lingam-masssaaž võimaldab uuel mängulisel viisil armastust väljendada. Sageli on pikaajalised suhted kaotanud oma sära, ollakse füüsiliselt üksteisest eemaldunud ega osata leida teed, kuidas aktiivset suguelu taastada. Lingam-massaaž annab võimaluse samm-sammult saada partneriga lähedasemaks ja sulanduda intiimsusesse, taastades suhte uuel ja paremal moel, nii nagu ei kunagi varem.

Oleme kaameraga kohal prillide paraadil. Brändide Kering Eyewear ja Italia Independent eksklusiivne esindaja Kontessa LLC tutvustas värskeid trende saabuva hooaja prillimoes. Populaarsemaid mudeleid ning kõige moekamaid kevadsuviseid tulijaid esitlesid Gucci, Saint Laurent, Alexander McQueen, McQ, Stella McCartney, Adidas Originals, Puma, Italia Independent, Pomellato, Boucheron ja Bottega Veneta.

Stilist ja moeajakirjanik Kristina Herodes on stuudios kommenteerimas Kuldgloobuse gala punase vaiba parimaid kleite. Kuldgloobus on Ameerika Ühendriikide filmi- ja teleauhind, mis antakse välja igal aastal ametliku õhtusöögi käigus.

Vaata "Stiilistuudiot" laupäeval, 14. jaanuaril kell 11.00 Tallinna TV kanalil ja kordussaadet 15. jaanuaril kell 18.35.Järelvaadata saad eetris olnud saateid siit.

Loe ka neid lugusid