Jaga:     
Blogid

PILLE TERVISEBLOGI | 2017. aasta lubadused

Minul peavad olema eesmärgid, mida saavutada. Niisama kulgeda läbi elu ma ei suuda. Võibolla isegi oskaksin niisama kulgeda ja nautida, aga mulle lihtsalt väga meeldib millegi poole püüelda. See ei pea olema mingi tohutu rabelemine, vaid ka chillimine võib olla eesmärk. Kui midagi teen, siis teen seda täiega! Nii pühendangi ma 2017. aasta iseendale.

Oma aastalubadusi andes mõtlesin kõige meeldivamatele tegevusele ja kõige suurematele soovidele ja sihtidele. Ma ei tegele detailidega, sest kui suured sihid on õiged, jooksevad detailid ise paika.

Lubadused said sellised (ei ole tähtsuse järjekorras):

  • Kaotan kõik liigsed kilod.
  • Liigutan end vähemalt 365 tundi aasta jooksul.
  • Väärtustan ööund ehk magan rohkem.
  • Saan suhkrusõltuvusest vabaks.

Kuigi ma alles sel nädalal need eesmärgid konkreetselt sõnastasin, saan ikkagi juba öelda, et olen kõikide nende eesmärkide täitmisega alustanud. Mõnega neist alustasin tegelikult kohe aasta teisel päeval. Kõige suurem eesmärk on see ülekilode kaotamine. Mul on selline tunne, et olen sellega tegelenud terve igaviku ja ainult natuke veel, et päriselt nii-öelda ära teha. Kuna üksi sellist jõudu on nappinud, siis jäi mulle juba detsembris silma ajakirja Tervis Pluss ja Arigato ühine üleskutse kandideerima projekti, mis kestab neli kuud ja eesmärk on ülekilodest priiks saada. Võtsime sõbrannaga paari ja kandideerisimegi. Meie suureks rõõmuks osutusime me valituks! Juhuu! Nii ongi see projekt saanud tänaseks hoo sisse. Koostöös Arigato treenerite ja toitumisnõustajatega saame me kõik kevadeks parimasse vormi. Selle vinge projekti kohta saab täpsemalt lugeda Tervis Plussist.

See ambitsioonikas projekt muidugi tähendab, et söön väga korralikult ja teen palju trenni. Rohkem kui varem. Aga taaskord olen jõudnud punkti, kus 24 tunnist ööpäevas jääb väheks. Kuna mu selle aasta üheks eesmärgiks on mitte ohverdada oma öiseid unetunde millegi muu jaoks, siis pean tegema valikuid, mis on momendil tähtsam ja aitab mind eesmärkideni. Sel põhjusel jääb see blogipostitus siin veebis minu viimaseks. Kel huvi, saab lühivormis minu tegemisi jälgida mu Facebooki nurgakeses facebook.com/pillejookseb. 

Ei ole võimatuid eesmärke, on vaid vähe tahtmist!

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid