2
fotot
Jaga:     
Blogid | Reedu blogi

Kertu Jukkum: "Tore oli koguda Facebooki-üleskutsega üle 87 000 hääle, mida on kaks korda enam kui Savisaare rekord valimiste ajal!"

Saate „Stiilistuudio“ meigitoolis särab naine, kelle naeratus toob päikesegi pilve tagant välja: raadio- ja telesaatejuht ning alates 2015. aasta septembrist TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum. Kertu räägib meile, kuidas ta on päästnud üle 200 kodutu kassi ja aidanud leida neile turvalise kodu. Lisaks selgitab naine, kuidas ta aitas maratoni joostes puudega noormeest, ja milline on tema parim nahahooldusnipp.

Näitame uudset iluhooldust, Jaapanist pärit modelleerivat "õnneliku näo" massaaži Zogan. Face fitnessi massaažitehnika abil on võimalik ilma lõikuseta saavutada silmanähtav muutus välimuses. Koolitajad on sertifitseeritud Cadrin Lokotar ja Helina Eha, kes on saanud teadmised kiidetud sensei pr Michiyo Nisimuralt. Protseduuri fännide hulgas on Hollywoodi staarid nagu Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow ja Jennifer Aniston.

Ilurubriigis näitab saatejuht Reet, kuidas leida kiire lahendus väljakasvanud ja hallide juuksejuurte peitmiseks.

Vaata saadet „Stiilistuudio“ laupäeval, 28. jaanuaril kell 11.00 Tallinna TV kanalil. Kordussaadet näeb 29. jaanuaril kell 18.35. Järelvaadata saad eetris olnud saateid siit

Loe ka neid lugusid