4
fotot
Jaga:     
Blogid | Reedu blogi

Anna-Maria Makko: "Lõpuks täitus mu unistus – intervjuu Marilyn Kerroga. Ta oli nii ehe ja ütles mulle väga erilisi asju!"

Saate „Stiilistuudio“ meigitoolis on alati kaunis ja terane reporter Anna-Maria Makko. Ta on üheksa aastat töötanud TV3 „Seitsmeste uudiste“ reporterina ja usutlenud enamikku kodumaa kuulsustest.

Ent ikka on veel ka neid, kellega ta tahaks hirmsasti kohtuda ja intervjuud teha. Üks selline soov täitus aasta alguses, kui Anna-Maria sai viimaks intervjuu meie kuulsaima selgeltnägija Marilyn Kerroga. Anna-Maria intervjuust siiani lummatud!

„Stiilistuudio“ terviserubriigis astub üles The Smoothie Queeni nime all tegutsev Eliq Maranik, kes on üks edukamaid Eesti autoreid. Tema teoseid on müüdud üle kahe miljoni eksemplari ja tõlgitud 17 keelde. Eliq näitab „Stiilistuudio“ vaatajatele, kuidas teha üks tervist tugevdav roheline smuuti.

(Jake Farra)

Moerubriik viib vaataja intrigeerivale kino- ja moeõhtule Coca-Cola Plazas, mille raames toimus kauaoodatud filmi “Viiskümmend tumedamat varjundit” esilinastus. Õhtu avaakordiks oli Oksana Tanditi uue, filmist inspireeritud ja eksklusiivselt esilinastuse jaoks loodud kapselkollektsiooni “Miss Steele” esitlus.

Vaata „Stiilistuudiot“ laupäeval, 11. veebruaril kell 10.00 Tallinna TV kanalil ja kordussaadet 12. veebruaril kell 18.35.

Järelvaadata saad eetris olnud saateid siit.

Loe ka neid lugusid