4
fotot
Jaga:     
Blogid | Reedu blogi

Stilist Jana Hallas: "Elina Borni "Eesti laulu" kostüümi kriitika mind absoluutselt ei puuduta, ma ei loe kommentaare!"

Kohtume selle nädalala saates „Stiilistuudio“ stilisti ja laulukirjutaja Jana Hallasega, kes on hetkel hõivatud Elina Borni stilistikaga „Eesti laulul“. Jana avaldab, mis Elina esinemiskostüümi juures erilist on, ja räägib oma uuest kirest keraamikast. Hobi juurde jõudis naine seetõttu, et ei leidnud poest sobivaid nõusid.

„Stiilistuudio“ kaamera on kohal ka Stockmanni kaubamajas, kus sel neljapäeval, 16. veebruaril, kogunesid moegurmaanid, -ajakirjanikud ning -blogijad, et saada osa kevadsuviseid trende tutvustavast showst. Koloriitse moeetenduse stiliseeris Stockmanni stilist Annika Maide.

Külastame Eesti üht suurimat meditsiinilaborit SYNLAB Eesti. Inimesed on muutumas aina terviseteadlikuks ja nüüd saavad kõik pöörduda SYNLABi ise, et teha eri tervisekontrolle. Saatejuht Reet Härmat otseselt millegi üle ei kurda, aga tahtis lihtsalt oma tervisest ülevaadet saada. Nii valis ta endale Terviseriski paketti, mille tulemused osutusid väga üllatavaks. 

Vaata „Stiilistuudio“ laupäeval, 18. veebruaril kell 10.00 Tallinna TV kanalil ja kordussaadet 19. veebruaril kell 18.35. Järelvaadata saad eetris olnud saateid siit

Loe ka neid lugusid