3
fotot
Jaga:     
Blogid | Reedu blogi

"Eesti laulu" finalist Ariadne: "Niipea kui hakkasin veganiks, sain astmast lahti!"

"Stiilistuudio" meigitoolis istub sel nädalal andekas ja armas lauljanna Ariadne. Uurime, kuidas on "Eesti laulu" peadpööritav võistluskarusell on tema elustiili muutnud ja mida arvas sellest kõigest tema poiss-sõber. Kuidas on kujunenud tema lavastiil, milliseid meigitooteid Ariadne eelistab ja millest ta hetkel kõige enam puudust tunneb.

Jumestuskunstnik ja soengumeister Jana Boberg näitab meile oma meigistuudios modell Hanna Rebecca Tõnsbergi peal, kuidas käib Kim Kardashiani lemmikmeigi tegemine. Teeme selgeks, mida tähendavad moodsad jumestusterminid strobing, baking ja contouring. Jana on läbinud kaks kursust Kimi ihumeikari Mario käe all. Viimasest vapustavast koolitusekogemusest Dubais räägime pikemalt.

Lisaks katsetab saatejuht Reet Hiina tervisesalongis Yin & Yang enda peal uuenduslikku bioresonants-diagnostika aparaati Metatron.

Vaata saadet "Stiilistuudio" laupäeval, 25. veebruaril kell 10.00 Tallinna TV kanalil ja kordussaadet 26. veebruaril kell 18.35. Järelvaadata saad eetris olnud saateid siit

Loe ka neid lugusid