10
fotot
(Ardo Kaljuvee)
Jaga:     
Seltskond

VAATA JA IMETLE: presidendi vastuvõtu stiilseimad riietujad

Stilist Gerly Tinn valis välja presidendi vastuvõtu külalised, kes riietusega kümnesse panid.

(Ardo Kaljuvee)

Eesti teatri grand old lady Ita Ever – uskumatu, kuidas väärikas eas daam mõjub nooruslikumalt kui paljud nooremad ja siredamad ballikülalised! Ita on lihtsalt super – glamuurne kleit, täiuslik meik ja soeng. Ei jää muud midagi teha, kui lihtsalt imestusest pikali kukkuda! Ei mingit tagasihoidlikku võltsvagadust ja musta, vaid sõõm värsket õhku.

(Ardo Kaljuvee)

Majandustegelase Mati Polli abikaasa Anne Polli – suurepärane näide sellest, kuidas lihtsalõikelist tumedat kleiti „ehmatada“: tulemus on ootamatu, originaalne ja pilkupüüdev.

(Ardo Kaljuvee)

Muusikud Anna Põldvee ja Erki Pärnoja – kaunis kooslus: šikk ülikond ning trendikas kleit, mis paistab heas mõttes silma ja jätab noorusliku mulje.

(Ardo Kaljuvee)

Euroopa komisjoni pressiesindaja Annikky Lamp – kindla peale balli kõige huvitavam kangavalik. Stiilse härra kõrval mõjub daam sireenina: ebamaine, ebaeestlaslik ja ülimalt elegantne.

(Ardo Kaljuvee)

Poliitik Kaia Iva – väärikalt ja kuningannalikult mõjuv daam on karge ja malbe ühekorraga. Pastelne kleit mis võiks väga lihtsasti muutuda teiste piduliste taustal fooniks, kuid ei tee seda mitte.

(Ardo Kaljuvee)

Silberauto juhatuse esimehe Väino Kaldoja abikaasa Reet Kaldoja – huvitav värv ja eriline vorm eristub teiste seast. Mitte ainult verisulis noorekesed ei oma privileegi kanda julgeid värve – ka kvaliteetdaamid võivad panna käredad toonid enda kasuks tööle.

(Ardo Kaljuvee)

Poliitik Ivar Padari abikaasa Kristel Voltenberg  – hea näide sellest, et must kleit ei pruugi olla üldse igav ja turvaline valik. Kui mängida oskuslikult vormiga ja lisada põnevaid detaile, on tulemus suurepärane.

(Ardo Kaljuvee)

Poliitik Marko Mihkelsoni kaaslane Tuuli Semevsky – helerohelises kleidis värske ja imekaunis sireen keset ühtlaselt tumedat massi lausa paitab silma.

(Ardo Kaljuvee)

Helen Sildna – ainulaadsus ääretus lihtsuses. The devil is in the detail.

(Ardo Kaljuvee)

Tanel Veenre ja Aldo Järvsoo – loomulikult teavad ehte- ja moekunstnik kõige paremini, kuidas ülimaitsekalt riietuda.

Loe ka neid lugusid