7
fotot
(Reuters / Scanpix)
Jaga:     
Seltskond

MIS JUHTUS? Oscarite kõige uskumatumad ja naljakamad väljanägemised

(Reuters / Scanpix)

Charlize Theron – ka sina, Charlize? Iludoktorite käed on lõpuks ka selle kauni näitlejanna välimuse kallale saanud. Numbri võrra suurenenud musisuu ja kummis otsaesine, kipakas soeng ei suuda seda kuidagi mahendada. Kahju, et kunagi nii osavalt koletisnaist mänginud näitlejanna ei suuda vananemist loomulikult ligi lasta.

(AP / Scanpix)

Dakota Johnson – mis juhtus? Kas stilist oli lummatud korraga nii „Kääbiku" haldjatest kui Draculast? Parem ta oleks võinud tulla „Viiekümne tumedama varjundi“ stiilis, vähemalt soeng oli seal sada korda etem.

(SIPA / Scanpix)

Nicole Kidman – ma ei tea kellele on Nicol kolm tilka verd andnud, aga tundub, et ta muutub iga aastaga aina nooremaks ja õblukesemaks, peaks olema ju vastupidi?

(EMPICS / Scanpix)

Hailee Steinfeld – üks järjekordne Kardashianide klanni meigistiili ohver, ei saa arugi, kas see on nüüd Kim või Kylie või Hailee, kõik on ühte nägu.

(PA Images / Scanpix)

Halle Berry – pole üldse paha mõte, sellise soenguga peole tulles võid sinna peita huulepulga ja nii mõndagi veel. Väga äge igatahes!

(SIPA / Scanpix)

Isabelle Huppert – veidi põsepuna ja siis ma usuks, et tegu pole vahakujuga. Tehisintellekt – tehiskehas?

(SIPA / Scanpix)

Pharrell Williams – hea on tõdeda, et see inimene ka vananeb, sest mingi aeg oli tunne, et aeg teeb selle mehe jaoks erandi.

Loe ka neid lugusid