4
fotot
Jaga:     
Blogid | Reedu blogi

Liis Lemsalu: minu lapsepõlv möödus eri riikides, ka esimene armumine oli välismaal!

Saate „Stiilistuudio“ meigitoolis iluleb hõbehäälne sireen Liis Lemsalu. Jutustame lapsepõlvest ja Liis avaldab oma kõige esimese iluapsaka.

Liisi värskeim singel ja Eesti Laul 2017 finaali võistluslugu on „Keep Running“. Laulu muusika üks autoritest ja sõnade ainuisikuline autor on Liis ise. Lugu sündis Eesti Lauluakadeemia Laulukirjutajate laagris, autoriteks Liis, Mihkel Mattisen ja kaks noort Rootsi produtsenti Gustaf Svenungsson ja Magnus Wallin, kes olid ka Liisi eelmise aasta suurhiti „Sinu ees“ tiimis. Liis räägib, miks tal ei ole laval tantsijaid, vaid loo võimsuse huvides kulisside taga lausa neli Eesti parimat taustalauljat: Kaire Vilgats, Dagmar Oja, Marilin Kongo ja Rolf Roosalu.

Oleme kaameraga kohal erikollektsiooni Valio Viola by Iris Janvier esitlusel. Iris Janvieri brändi taga seisva Arina Baranovskaja sõnul oli Viola toodetest inspireeritud kleidikollektsiooni loomine põnev väljakutse. „Kollektsiooni läbiv toon on ürgnaiselik punane, mis kaunistab iga kandjat ning sisendab julgust, enesekindlust ja sära, millega alanud kevadele vastu minna.“ Üks modellidest, bravuuritar Anu Saagim jagab nippe, kuidas kevadel garderoobi täiendada ja figuuri parimast küljest esitleda.

Wella meisterjuuksur ja koolitaja Denis Kovalenko näitab meile omanimelises ilusalongis, kuidas käib selle hooaja uusim trend: juuste kontuurimine! Ultrakontuurimise põhimõtted mõjutavad lõpptulemust – lõikuse, värvi ja tekstuuri kooslus loob optilise illusiooni. See aitab määratleda näokuju ja juhib tähelepanu soovitud näojoontele.

Vaata „Stiilistuudiot“ laupäeval, 4. märtsil kell 10.00 Tallinna TV kanalil ja kordussaadet 05. märtsil kell 18.35. Järelvaadata saad eetris olnud saateid siit

Loe ka neid lugusid