Jaga:     
Ilu | Nipid

Jumestuskunstnik Liisa Leetma õpetab tegema trendimeiki: KULLALÄIKELINE NAABRIPLIKA

Palusime hinnatud meikar Liisa Leetmal näidata oma nägemust selle kevade soosituimast trendimeigist – naturaalsetes toonides jumestusest.

Selle aasta kevadsuvel on teemas värvid põskedel, silmadel ja huultel. Välja võiks tuua roosa, virsikukarva, oranžid, kuldsed toonid – need sobivad kõigile! Minu suureks lemmikuks on juba aastaid soe, särav ja kuldse kumaga meigipõhi. Eesmärk on saavutada võimalikult veatu põhi, ilma et see näeks raske või puudrine välja.

1. Nahk olgu puhas, niisutatud.

2. Kanna näo kõrgematele kohtadele ja kaelale Maybelline Strobe Liquid särakreemi toonis 200.

3. Lisa vähehaaval niiske beautyblenderi svammiga Maybelline Fit Me jumestuskreemi üle kogu näo võimalikult õhukeselt, kattes ära vajalikud kohad, kuid jättes särakreemi alt kumama. Ära unusta kaela! PS. Võid särakreemi uuesti põsesarnadele kanda või kasutada üldse jumestuskreemi peal (hajuta näppudega).

4. Lisa pintsliga minimaalselt puudrit silmade alla, otsmikule, lõuale

5. Modelleeri näokülgi kergelt päikesepuudriga.

6. Lisa põskedele oranžikat, korallIkarva ja kuldset tooni. Ära karda värve segada! Mina kasutan alati põskedel 3–5 eri tooni.

7. Ja nüüd minu absoluutne lemmik suvetoode: Maybelline Brow Satin! Geniaalne vidin – põhjus mu piiritu armastuse taga on see, et sellega saab ülimalt kergelt silmameiki teha. Äärista pliiatsiga ripsmepiir ning hajuta puudriga. Vabalt valitud lauvärv peale ja valmis! Lisaks saad sellega joonistada nii väga täpsed kui ka metsikud, loomulikud kulmud – sel aastal valime viimase.

8. Mu viimane avastus on Maybelline Lash Sensational ripsmetušš, mis sobib neile, kellele meeldivad megatihedad ja nukulikud ripsmed. Toode pole mind siiani alt vedanud – on vee- ja magamiskindel.

Liisa Instagram: @liisaleetma

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid