10
fotot
(Erlend Staub)
Jaga:     
Mood | Trendid

TALLINN FASHION WEEK: APLAUS! Viimase päeva kõige imelisemad komplektid

Tallinn Fashion Weeki kolmanda päeva moeetendustest valis oma lemmikkomplektid välja žürii, millesse kuulusid elustiiliblogija Annikky Lamp (lifeinacoldclimate.com), Anne & Stiili moetoimetaja Karolin Kuusik ja veebitoimetaja Helen Kalpus. Siin need on!

Annikky Lamp:

(Erlend Staub)

Kes oleks võinud arvata, et seekord tuleb minu terve moenädala lemmikkleit Montoni kollektsioonist. See roosa tüllipuhmas on ühtaegu julge ja ilus.

(Erlend Staub)

Küllap müüb Riina Põldroosi šõu pastelsem osa vähem kui nädalaga läbi, aga tumedad, kergelt pahelised lillemustrid on kevadel hoopis intrigeerivam ja huvitavam valik.

(Erlend Staub)

Raske oli Ketlin Bachmanni brokaatjakkide hulgast kõige suuremat lemmikut valida, aga lõpuks võitis see kuldkollane moodsa joonega mantel.

Karolin Kuusik:

(Erlend Staub)

Goldtime'i eesti ehte- ja kellabrändide šõu ja kogu päeva kõige suurema aplausi osaliseks sai väärikas vanuses lahe modell.

(Erlend Staub)

Aldo Järvsoo (Embassy of Fashion) kleit on roosa, roosa, roosa! Õhtu kõige trendikam kleit.

(Erlend Staub)

Triinu Pungits lõi oma kollektsiooniga mõnusa oma maailma, kuhu kuulusid peened kudumid, armsa lõikega seelikud ja tüdrukulik lihtsus.

Helen Kalpus:

(Erlend Staub)

See Montoni komplekt on suvisel peol silma paistmiseks ideaalne: tavapärase lillemustri asemel on palju moodsam valida tumedad metalsed toonid.

(Erlend Staub)

Diana Arno imeilusat värvi kevadmantlile lisavad vürtsi suured taskud. Mis kõik sinna ära saab mahutada!

(Erlend Staub)

Seekordsel moenädalal sai näha imeliselt palju lendlevaid roosasid kleite. See põnevalõikeline Aldo Järvsoo oma on üks mu lemmikuid.

Loe ka neid lugusid