3
fotot
Jaga:     
Blogid | Reedu blogi

Vii end kurssi kevadtrendidega!

Saade „Stiilistuudio“ on sel nädalal uudistamas uusi moesuundi Defitsiit moekeskuses: kodumaise rõivafirma Tallinn Dolls juht Mari Martin räägib oma uudsest lähenemisest ja revolutsioonilisest ideest «Pre-Order Me» ehk «Eeltelli mind». Tegu on maailmas ainulaadse veebipõhise ettetellimiskeskkonnaga, mille kaudu saab saabuva hooaja moeesemeid disaineritelt ette tellida. Nii jõuab Eesti värskeim moelooming soovijani esimesena ja hea hinnaga!

Toome teieni põneva kulmutrendi: uus looduslik kulmude värvimisteenus Brow Henna on spetsiaalselt loodud kulmude püsivärvimiseks. Meikar ja koolitaja Jenni Korjus näitab, kuidas saada kaunis ja hooldatud kulmujoon, mis ei kahjusta kulmukarvu ja sobib ka tundlikule nahale.

Osaleme suurepärasel koolitusel, mille viib läbi Make Up For Ever Akadeemia rahvusvahelise kogemusega Euroopa koolitaja ja meigikunstnik Silvia Covrig. Meie kaamera ees valmib kauakestev pruudimeik, mis näeb kaunis välja nii fotol kui ka läbi kaamerasilma.

Vaata „Stiilistuudiot“ laupäeval, 25. märtsil kell 10.00 Tallinna TV kanalil ja kordussaadet 26. märtsil kell 18.35. Järelvaadata saad eetris olnud saateid siit.

Loe ka neid lugusid