5
fotot
(Marek Metslaid)
Sisuturundus

Ahjusoojad saiakesed Reval Café Bakery´st (0)

Juba varsti avab end uuel Balti Jaama Turul Reval Café Bakery kohvik, kus kõik pagaritooted valmivad algusest lõpuni kohapeal. Värskete saiade võrgutav lõhn meelitab neid kohvitassi kõrvale maitsma ja tee peale kaasa haarama!

Mida hakkab Reval Café Balti Jaama Turul pakkuma?

Reval Cafè Bakery on täiesti uus suund, mis eristub tavapärasest kohvikulahendusest. Balti Jaama Turul olevas Bakery kohvikus tehakse kõik pagaritooted valmis kohapeal – algusest lõpuni. Soovime jagada tõelist pagariäri elamust, kus pakume nii klassikalisi maailmamaitseid, nagu näiteks croissant ja ciabatta, ning selle kõrval ka Eesti klientide seas armastatud võiroose, kaneelirulle, palmiksaiu, pehmeid kringleid, Viini saiakesi jms. Sealjuures saab kõiki tooteid nautida nii kohapeal kui ka kaasa tellida.

Millised on Reval Café enda ootused uuele Balti Jaama Turule?

Soovime omalt poolt olla osa ühest väga suurest, ent ühtsest keskusest, kus rõhutakse värskusele ja kvaliteedile. Näeme, et Balti Jaama Turg võiks olla kohaks, kus Eesti väiketootjad saaksid head asja ühes kohas pakkuda ning kvaliteeti hindavad kliendid, sealhulgas pered, saaksid kiirustamise asemel aja maha võtta ja kauneid hetki nautida.

Miks otsustasite kohviku avada just Balti Jaama Turul?

Otsus ühineda Balti Jaama Turu tegevusega tuli Reval Café omanikele lihtsalt. Reval Kondiitri näol on praegu küll olemas hästi toimiv ja kvaliteetseid tooteid pakkuv tootmisettevõte olemas, kes igapäevaseid pagari- ja kondiitritooteid kohvikutele juba pakub, kuid Reval Café Bakery soovib minna n-ö juurte juurde tagasi. Suureks eeskujuks on Reval Café Bakery arendamisel just olnud Taani kohvikutekultuur, kus hinnatakse pagaritöökodades lihtsust, kodusust ja värskust. Just selles suunas sooviksime oma uue pagariäriga minna ning usume, et Balti Jaama Turg on oma olemuselt sellise kontseptsiooni jaoks ideaalne koht.

(Marek Metslaid)

Miks saab Reval Café Bakery´st turu kõige ägedam kohvik?

Reval Café Bakery soovib omalt poolt panustada sellesse, et Balti Jaama Turul saaks tõeliselt värskeid ja maitsvaid pagaritooteid, ning olla kohaks, kus enne või pärast poodlemist jalga puhata mõnusa saiakese ja kohvijoogi seltsis. Sealjuures on võimalus kogu küpsetamist läbi klaasakna jälgida, kus toredad pagarid jahuste põlledega toimetavad. Soovime, et meie saia- ja kaneelihõngulisest pagariärist ei saaks mööda minna, lubamata endale ühte pehmet saiakest!

Milline on populaarse Reval Café lugu?

Reval Café on Eesti kohvikutekett aastast 2001, mis alustas tegutsemist paari erinimelise kohvikuga, kuid aastal 2005 koondusid kohvikud ühtse nimetuse Reval Café alla. Tegemist on toreda pereettevõttega, mille eesotsas on kaks venda, Rene ja Anri Treifeldt. Märkimisväärne on ka see, et Reval Café esimene klienditeenindaja on olnud omanike ema Mare, kes tegutseb püsikundede rõõmuks siiani Pärnu maantee kohvikus. Reval Café puhul ongi eriline just see, et kogu perekond on igapäevaselt kohvikuäris sees, rääkides kõikides asjades kirglikult kaasa ning soovides kohvikukultuuri pidevalt edasi arendada.

Loe ka neid lugusid