(PantherMedia / Scanpix)
Jaga:     
Elustiil

6 ootamatut viisi, kuidas kasutada kuivšampooni

Kuivšampoon on tõhus abimees nendeks päevadeks, mil juuksed on rasvased, aga pole aega pead pesta. Kuid see pole kaugeltki ainus kuivšampooni kasutusala! Siin on kuus kavalat viisi, kuidas seda veel kasutada.

Lisa juustele kohevust.

Kuivšampoon võib anda isegi värskelt pestud juustele parema väljanägemise. Pihusta seda juurte juurde ja masseeri sõrmedega juustesse laiali, liikudes suunaga üles. Sellega annad juustele kohevust juurde.

Muuda lokid loomulikumaks.

Pihusta seda pärast lokkide tegemist juustesse. Nii ei kleepu salgud kokku.

Hoia juukseklambrid paigal.

Kui juukseklambrid ja -nõelad kipuvad su juustest välja vajuma, pihusta neile enne kasutamist kuivšampooni või juukselakki. Nüüd püsivad need paremini paigal.

Muuda soeng püsivamaks.

Kui tahad soengut veidike kinnitada, aga ilma juukselakita, mis võib muuta juuksed ebaloomulikult kõvaks ja krõbedaks, kasuta selle asemel kuivšampooni.

Ära lase tukal otsaesisele kleepuda.

Tukk võib kergesti otsaesise külge kleepuda, eriti palava ilmaga. Pihusta tuka siseküljele veidi kuivšampooni ning probleem on lahendatud.

Muuda soeng teistsuguseks.

Kui sul pole aega eelmise päeva soengut välja pesta, siis kasuta kuivšampooni ja seejärel kammi juuksed harjaga läbi, et soenguviimistlustooted juustest välja saada.

Loe ka neid lugusid