3
fotot
Jaga:     
Sisuturundus | L'Oreal

Hädavajalikud juuksenipid, mida iga naine peaks teadma

Aeg-ajalt lihtsalt tuleb ette neid päevi, kui juuksed ei taha kuidagi soengus olla - eriti just nädala alguses! Sedapuhku ei tasu aga tuju nulli lasta, vaid hoopis need nipid kõrvataha panna.

Kanna kuivšampooni juustesse juba eelneval õhtul. Rasuste juuste salarelv on kuivšampoon ja kui sa mingil põhjusel ei jõua järgmiseks päevaks pead ära pesta, siis pihusta juba eelneval õhtul veidi kuivšampooni juustesse.

Juukselaki asemel kasuta meestele mõeldud juuksevaha - kusjuures, see hoiab juukseid isegi paremini "paigal".

Puuderda. Kui kuivšampooni käepärast ei ole, siis kanna rasusele juuksejuurele pisut puudrit ja hajuta see masseerivate liigutustega juustesse.

Pihusta juukseklambritele juukselakki. Kui klambrid ei taha pestud kiharates paigal püsida, siis pihusta neile juukselakki. Hiljem juustesse torgates haakuvad need paremini ja püsivad paigal.

Külm loputus. Enne kui duši alt tulemist loputa oma juukseid paar sekundit jaheda veega. See aitab juuksekutiikuleid sulgeda ning tänu sellele on juuksed rohkem niisutatud ning ei ole nii vastuvõtlikud kahjustustele.

Peida tüütuid salke hambaharjaga. Kui mõni juuksesalk ei taha soengus püsida, pihusta vanale puhtale hambaharjale juukselakki ja säti sellega juuksed paika.

(unsplash.com)

Loe ka neid lugusid