Jaga:     
Seltskond | Persoon

Emma Watson ja Chris Pratt keelduvad fännidega pilti tegemast

Aina enamad staarid teatavad, et ei luba enam fännidel endast pilti teha. Viimati võttis teemal sõna filmisarjas „Galaktika valvurid“ maailmakuulsaks saanud Chris Pratt.

„Olen alati olnud üsna järeleandlik ja vooluga kaasa minev mees. Aga nüüd pean ajasse kokkuhoidlikult suhtuma,“ ütles mees ajakirjale Cigar Aficionado. „Kui lähen välja ja tahan tavalisi asju teha, pean suutma inimestele pettumust valmistada. Nii et ma lihtsalt ei tee kellegagi pilti. Sest see ei ole hetke nautimine, vaid hetke röövimine, et pärast sellega uhkustada.“ Kuidas ta fotosoovile vastab? „„Kas lepiksite käepigistusega“ Ja siis teevad nad ikkagi pilti.“

Hiljuti teatas ka „Harry Potterist“ ja selle aasta suurfilmist „Kaunitar ja koletis“ tuntud Emma Watson, et ta fännidega pilte ei tee – kuid Emma puhul on põhjenduseks hoopis turvalisus.

„Kui keegi teeb minust pilti ja postitab selle veebi, on nad kahe sekundiga märkinud ära, kus ma 10 meetri raadiuses asun. On näha, mis mul seljas on ja kellega koos olen. Ma lihtsalt ei saa sellist jälitusinfot jagada,“ selgitas ta Vanity Fairile antud intervjuus.

„Ütlen: ma istun siin ja vastan igale „Harry Potteri“ teemalisele küsimusele, mis teil on, aga pilti ma lihtsalt ei saa teha.“

Loe ka neid lugusid