Jaga:     
Sisuturundus | Balti Jaama turg

Toitumisnõustaja Teele Teder: kevadeti saab turgudest üks suur tuulehaugi paradiis

Toitumisnõustaja ja ajakirjanik Teele Teder plaanib hakata uuel Balti Jaama Turul käima suisa mitu korda päevas. Naine plaanib ära katsetada kõik põnevad ja eriilmelised lõunasöögi kohad. Lisaks tahab Teele ka kogu toidukraami just turult koju kaasa osta – sest nii on värske ja soodne.

Meenuta mõni seik/mälestus seoses vana Balti Jaama Turuga.

Balti Jaama Turu müüja Tiiu müüs eelmisel sügisel väga hea hinnaga maailma parimaid kodumaiseid viinamarju. Neelud käivad siiani.

Millised on Sinu ootused uuele Balti Jaama Turule?

Ootan väga uue turu avamist. Mõtlen igal lõunal, et miks see juba lahti ei võiks olla. Nii palju ägedaid söögikohti ja mõnusaid vaateid pole kellelgi lähikonnas vastu panna. Ilmselt saab Balti Jaama Turust üks minu peamisi lõunasöögi kohti. Kindlasti tahan sealt ka kogu toidukraami koju osta, nii et polegi päris selge mitu korda päevas mind seal näha võib.

Kui suur turulkäija Sa oled?

Väga suur! Mulle meeldib turult osta peamiselt mereande ning puu- ja köögivilju.  Kevadeti saab kuuks ajaks turgudest üks suur tuulehaugi paradiis ja siis ostan seda ikka väga suurtes kogustes kokku.  Ega seda naljalt mujalt ei saagi kui turult.

Loe ka neid lugusid