Jaga:     
Sisuturundus | Balti Jaama turg

Balti Jaama Turu avamine

Hea linnarahvas!

Ootame teid perede ja sõpradega 19. mail kell 14 uue Balti Jaama Turu avamisele. Teid on ootamas meeleolukas ja põnev päev, mis on täidetud erinevate üllatustega. Tegevusi jätkub õhtuni nii suurtele kui väikestele.

Päeva juhib armastatud Gaute Kivistik ning mõnusa õhustiku loob ansambel Kõrsikud, kuulajateni tuuakse loomulikult kõik vanad kui ka mõned uued lood. Koregraaf Märt Agu on loonud Balti Jaama Turu avamiseks imelise tantsulavastuse, milles integreeritakse omavahel folkloor ja kaasaegne tänavakultuur. Lisaks on meil teile varuks ka üllatusesineja. Terve päeva jooksul on võimalik sisse astuda Balti Jaama Turu demokööki, kus muhe ja armastatud Vladislav Koržets keedab maitsvat kalasuppi ning pajatab kulbikeerutamise kõrval lugusid kaladest, kokakunstist ja elust üldse.

Meie armsatel kauplejatel on teie jaoks juba olemas head pakkumised ja harivad töötoad. Kel on huvi Balti Jaama Turu ajaloo ja ümbruskonna kohta, tasub osa võtta Jaak Juske ajaloomatkadest Balti Jaama Turu ja Depoo piirkonnas.

Kohtume juba 19. mail Balti Jaama Turul! 

Loe ka neid lugusid