Jaga:     
Sisuturundus | Balti Jaama turg

Anne & Stiili peatoimetaja Tiina Kruus: ootan, et kõik hea jääks alles

Anne & Stiili peatoimetajale Tiina Kruusile meenub seoses Balti Jaama Turuga ukrainlasest härra, kes turul köögiviljaputkat pidas. See härra oli ilus näide lugupidavast klienditeenindusest, inimlikust soojusest ja ehedast turuvaibist.

Meenuta mõni seik/mälestus seoses vana Balti Jaama Turuga.

Vanal turul oli supersuhtlejast ukrainlane (kelle nimi küll hetkel ei meenu, kuid keda kõik kindlasti teavad), kes pidas mitmekesise valikuga ja väga soodsat köögiviljaputkat. See oli sageli pea ainus koht, kus sai näiteks rooskapsast, mida väga armastan. Mees pidas püsiklientidest väga lugu, tehes soodsa hinna lõpuks veel soodsamaks või pakkis ostud tasuta suurde kilekotti, mille eest teised müüjad reeglina ikka täishinna küsisid. Lisaks lahe ukraina aktsent ja väga kõva rahvuslik meel. Kui Ukrainas jälle midagi juhtunud oli, võis värske info ja tsenseerimata seisukohtade järele alati sinna putkasse minna.

Millised on Sinu ootused uuele Balti Jaama Turule?

Ootused – et kõik hea: mitmekesisus, soodsad hinnad, mutikesed, venelased, vanavara ja sekkariletid alles jääks. Samas on tervitatav ka uute kauplejate tulek.

Kui suur turulkäija Sa oled?

Olen väga suur turulkäija. Olenevalt aastaajast käin turul 1-7 korda nädalas – talvel harvem, suvel peaaegu iga päev.

Loe ka neid lugusid