2
fotot
Jaga:     
Seltskond | Persoon

STIG RÄSTA KOLUMN: kas originaalset pulma on üldse võimalik pidada?

Pulmaplaane pidades puutud kokku paljude asjadega, mille peale sa varem kunagi pole mõelnud. Alustades pulmavideost ja lõpetades tordiga.

Lugesin mõni aeg tagasi artiklit, kus kirjutati, et kõik pulmavideod on ühesugused. Et vaheta pruutpaar välja ja ülejäänu võib samaks jääda. Youtube’is ringi brausides selgus, et nii ongi. Rippuv kleit, lauaveerele paigutatud sõrmused, kuskile naljakasse kohta sätitud kingad. Kindlasti võiks mõne sammaldunud kännu peal lebada pruudi pärlikee. Peigmees paneb kuube selga ja naeratab. Vahele on pikitud kaadrid peokohast ja ootusärevatest külalistest. Õied, fragment kleidist, lilleneiud jooksmas. Kõik see loomulikult aegluubis. Kindlasti võiks midagi olla fookusest väljas ja mõni riideese aeglaselt tuules lainetada.

Sellele järgneb peomeeleolu, samuti valdavalt aegluubis. Kaader pulmaauto tagant liikumas üldiseks, kus näeb ka suudlevat pruutpaari. Tants, sõnavõtud, tort, mõned vahetud emotsioonid ja siis õhtu lõpul pimedas Hiina laternate õhkulaskmine. Kaks tuhat ja viissada eurot, palun.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid