Jaga:     
Sisuturundus | Balti Jaama turg

Aita Kivi usub ehedasse, värvikasse ja koloriitsesse Balti Jaama Turgu

Poetessi ja Eesti Naise peatoimetaja Aita Kivi jaoks seostub õige turulkäik jalgrattasõiduga. Kodumaise värskuse laob naine kenasti pakiraamile asetatud korvi. Nii ehedalt ja mõnusalt see suvi veerebki.

Meenuta mõni seik/mälestus seoses vana Balti Jaama Turuga.

Sinna esimest korda sattudes olin hämmingus – milliseid koloriitseid inimtüüpe näeb nii müüjate kui ostjate seas! Sama värvikad ja põnevad olid vanakraamiletid ja kasutatud riiete kuhilad. Viimastest oskavad moeasjatundjad kuuldavasti superharuldasi ja hinnalisi brändirõivaid leida… Ise ma selles kunstis just kõige osavam ei ole.

Millised on Sinu ootused uuele Balti Jaama Turule?

Kindlasti jagub seal puhtust ja korda, ning kui ostjate-müüjate ring jääb suuresti samaks, siis pole ka karta, et ehedus kuskile kaob. Loodan, et välismaiste puuviljalettide kõrval leidub piisavalt ruumi ka kodumaiste marjade ja talusaaduste müüjatele!

Kui suur turulkäija Sa oled?

Õige turulkäik seostub minu jaoks jalgrattasõiduga – nii eelistangi turul käia eeskätt rattasõidu hooajal, mil ostud saab pakiraamile pandud korvi sokutada. Seetõttu on mu senine lemmik olnud kodukandi Nõmme turg.  Pääskülast Balti Jaama Turule ma jalgrattaga  ei sõidaks, kuid töökoha läheduse tõttu külastan seda suvel kindlasti sageli!

Loe ka neid lugusid