2
fotot
(ARDO KALJUVEE)
Jaga:     
Sisuturundus | Toitumisnõustaja

Merlyn Uusküla kaval samm enne grillihooaega

Mulle meeldib enda eest hoolt kanda nii väljast kui seest.  Tunnen ennast hästi kui saan midagi enda heaks ära teha. Minu viimane sellelaadne tegu oli New Nordicu Active Liver kuuri läbimine, mis peaks olema eriti hea kevadine puhastus organismile just maksapuhatuse osas.

 

Tegin kuuri ajal ka muudatusi enda toitumises ja tarbimises. Vähendasin teadlikult soolaste ja rasvaste söökide söömist ning iga päev valmistasin hommikusöögiks koduse green-smuuti, kus põhjaks olid spinat või lehtkapsas ning lisasin juurde veel puuvilju, seemned vms, et tuleks mõnus maitse. Usun, et parimad tulemused ükskõik mis tervisekuuriga  tulevad siis, kui seda ise ka toitumisega toetada.

Kuigi mul otseselt maksaga probleeme pole kunagi olnud, siis usun, et selline koos söögiga toimiv 'kick' on igati tark tegu enne tulevast grilli-hooaega, kus tihemini süüakse liha ja  juuakse ka pärmirikkaid happelisi alkohoolseid jooke nagu siider, õlu ja vein. Seega usun, et enda eest hoolt kandmine a la  ennetaval moel on igati omal kohal.

Maks on meile üks eluliselt tähtis organ, mille eest tuleb head hoolt kanda ja seda mitte üle koormata. Seega leian, et vähemalt korra aastas  on hea teha läbi  maksale mõeldud toetav kuur.

Actve Liver on saadaval kõikides apteekides, aga kõige parema hinnaga leiad selle SIIT! 

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid