2
fotot
Jaga:     
Sisuturundus

Nooruslik nahk on käegakatsutavas kauguses

Ilukunstnik Reet Härmat testis “Morganna´s Alchemy 10 aastat nooremaks 30 päevaga” kõikehõlmavat hoolduskomplekti. Tegemist on innovatiivse hooldusega, mis sisaldab kõrgtehnoloogiliste taimsete tüvirakkude ja peptiididega tooteid ning lubab naha vaid nelja nädalaga taas nooruslikuks muuta.

Tekst: Reet Härmat

Morganna´s Alchemy komplekt lubab imelist tulemust: pea poole vähem pigmendilaike pärast kuuekuulist kasutamist. Lisaks siledam pale, vähem kortse, suuri poore ning nahapunetust. Näib nagu üks täiuslik "make over".

Asusin huviga testima. Veidi võttis aega, et harjuda kahe toote kasutamisega järjest, nii hommikul kui õhtul. Järgisin siiski korralikult skeemi ja kandsin hommikul Samm 1 Beauty Starts kreemi eelnevalt puhastatud näo- ja kaelapiirkonnale. Kui kreem oli imendunud, kandsin peale Samm 2 ehk Radiant Skin geeli. Koostis oli mõlemal tootel kerge ja siidise tekstuuriga. Pärast hommikuste toodete kasutamist oli nahapind kenasti ühtlane ja niisutatud ning sinna peale oli hea meiki kanda.

Õhtul puhastasin naha mustusest ja meigist ning hajutasin enne voodisse minekut näonahale Samm 3 ehk Youthful Intense Collagen Boosting seerumi. See “nooruslikkuse valemiks” nimetatud seerum sisaldab plaatinat ja kõrgtehnoloogilisi peptiide, mille ülesanne on vähendada naha lõtvust, kortse ja tõsta pinguldatust kuni 61% vaid ühe kuuga. Veidi aja pärast lisasin näo- ja kaelapiirkonnale Samm 4 Defyage Reduces Wrinkles Minimizes Pores kreemi. Viimane toode lubab vähendada kortsukeste sügavust, pooride suurust ja naha punetust.

Õhtuste toodete juures meeldis peale selle, et need hästi imendusid, veel see, et tooted olid peaaegu lõhnavabad. Mida vähem liigseid lisaaineid, seda tõhusam ja puhtam on koostis, vähemalt minu loogika järgi.

Igapäevase topeltkreemitamise tulemus andis end oodata 6 päeva. Ühel hommikul märkasin, et minu poorid põskedel ja ninal, mida aastate edenedes olen pidanud üha paksema meigikorra alla peitma, olid järsku kõhetunud ja kokku tõmbunud. Otsaesise noodivihikusarnane nahk sai ka justkui uue hingamise pärast kahe nädala möödumist. Kõige kauem punnisid vastu pigmendilaigud, need tüütud tegelased, mis ei ole üldse sama armsad kui tedretähnid. Kuid lõpuks pidid nemadki nelja pudelikese imeseerumi peale alla vanduma. Peale kolmekümmend päeva kasutamist on kokkuvõte väga positiivne. Ning vaadates hinna ja toime suhet, on tegu igati väärt komplektiga. Ääremärkuseks niipalju, et viimased päevad jäi veidi doos napiks, kuna esialgse hooga määrisin tooteid natuke liiga palju. Piisab herneterasuurusest kogusest, et anda nahale paras annus ilutoitu.

Innovatiivsed Morganna's Alchemy tüvirakkudega tooted on saadaval Rosena.ee dermakosmeetika e-poes.

Loe ka neid lugusid