(@grinchhands; @victuuris95 / Twitter)
Jaga:     
Seltskond | Persoon

SKANDAAL: Hollywoodi staarid käisid muuseumi gala ajal WCs suitsetamas

Metropolitan Museum of Arti kostüümiinstituudi galat nimetatakse moemaailma Oscariteks, sest kohal on maailma suurimad staarid, seljas kõige pilkupüüdvamad kostüümid. Seekordse ürituse järel lahvatas skandaal, kui sotsiaalmeediasse jõudsid pildid kuulsatest külalistest tualetis keelust hoolimata suitsu tegemas.

Gala leiab igal aastal aset New Yorgis Metropolitani muuseumis, mis on üks maailma külastatumaid kunstimuuseume.

Muuseumi juhatuse liikmed ja doonorid on vihased, et gala külalised ei näidanud sündmuse asukoha vastu austust üles, vaid veetsid aega WCs suitsetades ja end pildistades. Üks doonor teatas Page Sixile: „Meti doonorina tundsin end solvatuna, kui nägin neid „kuulsuseid“ tualetis suitsetamas ja endast selfisid tegemas. Kõige lugupidamatum on see kunstikollektsiooni vastu, mida tuleb hoida 100% suitsuvabades tingimustes. Ausalt öeldes tahaksin, et linn teeks neile isikutele trahvi.“

Tualettruumis kogunejate hulgas olid „Viiekümne halli varjundi“ filmidest tuntud Dakota Johnson ja Rita Ora, modellid Bella Hadid ja Lara Stone, räppar P. Diddy, muusik Courtney Love, Michael Jacksoni tütar Paris Jackson ja reality-staaridest õed Kim Kardashian West, Kylie ja Kendall Jenner.

Smoking in the girls room #metgala @chardefrancesco @courtneylove @space_witch666

A post shared by Marc Jacobs (@themarcjacobs) on

annual bathroom selfie

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Loe ka neid lugusid