51
fotot
Jaga:     
Mood

GALERII | NYMF Moestuudio esitles uut kollektsiooni

NYMF Moestuudio uus kevadsuvine kollektsioon MU CHA CHA on lugu mustritest. Nendest mustritest, läbi mille meie esiemad pajatavad meile oma NAISEKS olemise lugusid ja mida meie omakorda oma lastele edasi kanname.

Kollektsioon kannabki endas ühelt poolt inspiratsiooni ühendada vana ja uus ehk siis meie esiemade pärimus, nende lood ja mustrid hoopis puhtalapsemeelse kerguse, mängulisuse, lusti ja spontaansusega. Murda, keerata ja pöörata mustreid, mis praeguses hetkes enam ei tööta ning läbi selle luua täiesti uus muster. Või siis kleit.

Teiseltpoolt ühendab kollektsioon läbi sarnaste tikandimotiivide, kangasse kootud triipude, heegelmotiivide ja punutiste erinevad kontinendid ja kultuurid, mis näitab, et ükskõik kus või kes me oleme või millised on meie lood, miski on meis kõigis ikkagi ühine.

Disainer Triin Kärblane ise ütleb uue kollektsiooni kohta niimoodi: “See muretult tütarlapselik ja mängulisusest tulvil kollektsioon ongi loodud meile kõigile – nii noorukesele kui küpsele, nii haprale ja lopsakamale, nii vaoshoitumale kui ka kuumaverelisele, Sulle ja mulle. Sest me kõik oleme seda mängulist ilu ja lustlikku kergust väärt.”

NYMF Moestuudio on otse Tallinna südames asuv hubane moeateljee, kus disainer Triin Kärblane loob juba 10. aastat järjest erilise ja äratuntava käekirjaga loomingut. NYMFid jumaldavad ajatuid ja üdini naiselikke siluette, maagilisi mustreid ja ohtraid detaile.

Loe ka neid lugusid