Jaga:     
Sisuturundus | L'Oreal

5 asja, mida ilusate juuste nimel teha ei tohiks

Säravate ja kaunite juuste nimel võime paraku teha vigu, mis juuste seisukorda veelgi halvemaks teevad. Vaata üle need 5 asja, mida ilusate juuste nimel teha ei tohiks.

Liiga sage pesemine: Et shampooniga pesemine ja juuste kuivatamine teeb juuksekarva palju kuivemaks, võiks igapäevase peapesu asemel paar korda nädalas läbi ajada kuivšampooniga. Tänu sellele püsivad juuksed veel mõned päevad puhtana.

Lohakas loputus: Kui sa juuksehooldusvahendeid peast korralikult välja ei pese, muututvad su juuksed palju kiiremini rasvasemaks.

Liiga palju vahendeid: Kuigi võib tunduda, et võimalikult palju maski, palsamit ja juukseõli teeb su juuksed mõnusalt siidiseks, siis tegelikult muutub tulemus suisa vastupidiseks.

Liiga kuuma veega pesemine: Paljud armastavad tulikuuma dušši, kuid juustele on kuum vesi kõige suurem vaenlane. Kõige kasulikum oleks pead pesta külma veega, kuid kui see tundub liiga hirmutav, siis leigega. 5. Suvaliste toodete kasutamine. Igaüks meist on poest haaranud mõne soodusmüügi ajal poest suvalise palsami ja šampooni. Kuid paraku võib sellega oma juustele karuteene teha. Iga juuksetüüp vajab erinevat hoolitsust.

Loe ka neid lugusid