Jaga:     
Sisuturundus | Balti Jaama turg

Eesti Käsitöö Vedurist leiad laia valiku rahvuslikku ja uusloomingulist käsitööd

Kui turule on ring peale tehtud, toiduletid nähtud, kõht head-paremat täis, siis tasub minna silma nuumama ja oste tegema Eesti Käsitöö Vedurisse. Ka kõige pretensioonikam ostja leiab sealt sobiva rahvusliku kampsuni, mida uhkusega kanda.

Mida hakkate Balti Jaama Turul pakkuma?

Vill, puit, savi, metall, linane kangas – traditsioonilised materjalid käsitöömeistritele läbi aegade. Lisame siia veel pärandiks saadud oskused nende materjalide töötlemisel ja natuke uut, mida aeg juurde toonud. Kokkuvõttes lai valik rahvuslikku ja uusloomingulist käsitööd meistritelt üle Eesti. Kuna tegemist on turuga, siis peab saama osta korvi. Tahame korvipunumist ja erineval viisil valmistatud korve ausse tõsta ning leida üles uusi meistreid. Kaunid laastukorvid Avinurmest, traditsioonilised vitstest punutud korvid Haapsalust ja omanäolised traadist korvid Tõstamaalt on aga ostjat kohe ootamas. Arvame, et ka kõige pretensioonikam ostja leiab meilt sobiva rahvusliku kampsuni, mida uhkusega kanda. Kas jõuame järele Norrale, kus rahvuslikul kampsunil on auväärne koht igas garderoobis?

Millised on teie ootused uuele Balti Jaama Turule?

Reisides Euroopas ja mujal otsin alati üles sealse elu südame – traditsioonilise turu, kus kõik kohalik on otse käega katsutav. Nii põnev ja eriline on see atmosfäär, kus kohalikud inimesed oma argipäevaseid oste teevad ja kus turistil on võimalik uusi maitseelamusi saada. Loodan väga, et meie inimestele saab Balti Jaama Turg nii oluliseks värske toidukraami ostukohaks kui ka kohtumispaigaks sõpradega mõnes sealses söögikohas. Kui see sünnib, siis on turg kindlasti oluline ka meie külalistele, kes on kohalikest traditsioonidest huvitatud. Kõik need asjad, mis on armastusega juurtele üles ehitatud, lähevad meile korda. Loodan, et nii läheb ka uue turuga.

Miks on teie ettevõtte Balti Jaama Turul kõige ägedam?

Heast Eesti asjast saab tervikpildi just meie abiga!  Kui toiduletid on nähtud ja kõht head-paremat täis, siis tasub tulla silma nuumama ja oste tegema just Eesti Käsitöö Vedurisse! Meie käsitöötraditsioon ja selle edasikestmine on nii eriline, et see ei saa jätta kedagi külmaks. Nii lihtne see ongi!

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid