2
fotot
Sandra Vabarna (Krõõt Tarkmeel)
Jaga:     
Elustiil

ANNE & STIILI SUUR SUVEHOROSKOOP

Suvi kujuneb paljudele takistusrajaks, mis paneb proovile nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Kuidas tulla edukalt toime arvukate valikutega, mida elu igal sammul pakub? Küsi endalt, kas oled rohkem ühe pika puhkuse või mitme vaba sutsaka tüüp.

Kaksikud

Algamas on helde suvi, mis pakub Kaksikutele ohtralt elurõõmu, saavutusi, põnevaid kohtumisi ja lahedaid inimesi, paraku vahepeal ka hetki, mil elu väga ilus ei paistagi. Tõsi küll, veidi hiljem näib rõõm just nende tõttu suurem ja säravam. Juuni annab võimaluse lisaks sünnipäevalustile ka elu ja iseenda mõtestamiseks, emotsionaalseks inventuuriks – on aeg vaadata üle, mis on tehtud, mis teoksil ja kellega oma plaane teostada. Kaksikute elu üheks märksõnaks on praegu toetavad ja usaldusväärsed kaaslased.

Suhted. Sünnipäevapidustusi jagub jaanipäevani ka neil, kelle tähtis päev oli mai lõpus. Sõlmuvad mitmed uued kokkulepped, samuti saavad alguse ja jätkuvad head kauased sõprussuhted. Juuli suhete seisukohast nii hea ei tule – sina oled rahutu ja veidi justkui liimist lahti, sama tundub käivat ka teiste kohta. Väga hea suhtekuu on aga august. Probleemid on esimese dekaadi lõpuks lahenenud ja sul on aega nautida toredate inimeste seltskonda.

Puhkus ja raha. Juunipuhkus kujuneb seltskondlikuks nii tööl kui ka puhkusel, nii et kokkuvõttes oled ikka nii tegutsenud kui ka puhanud. Juulis väga hästi välja ei puhka...

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid