( )
Jaga:     
Sisuturundus | Balti Jaama turg

Arvutispetsid on nüüd omast käest võtta!

Muresid arvutite ja mobiiltelefonidega ei ole tarvis enam karta – uuele Balti Jaama Turule tulnud fix it. nutikad konsultandid lubavad vastused leida igale küsimusele, varustada vajalike aksessuaaridega ja pakkuda isegi kohvi. Arvutiparandus pole kunagi varem olnud nii lihtne!

Mida hakkate Balti Jaama Turul pakkuma?

fix it. pakub mobiiltelefonide, tahvelarvutite ja arvutite remondi- ja hooldusteenust ning laia valikut aksessuaare: kaitseümbriseid ja -klaase, mitmesuguseid juhtmeid, adaptereid, mälukaarte, mälupulki, autohoidikuid ja laadijaid ning palju muudki.

Millised on teie ootused uuele Balti Jaama Turule?

Loodame, et sellest tuleb ilus, hoolitsetud ja ajakohane turg, kuhu inimesed tulevad meeleldi sisseoste tegema ning saavad suurepäraselt puhkepäevadel aega veeta. Kõik me mäletame, milline oli turg enne remonti, ja loodame, et uus väljanägemine muudab inimeste suhtumist Balti Jaama Turgu.

Miks otsustasite oma ettevõtte tuua just Balti Jaama Turule?

Arvame, et Balti Jaama Turg on perspektiivikas koht. On näha Astri Grupi organisaatorite tõsist suhtumist ning suurt püüdu teha see koht paremaks.

Miks saab Teie ettevõte olema kõige ägedam sellel turul? :)

Meil on kvaliteetne teenindus, meie konsultandid vastavad igale küsimusele ja aitavad leida sobiva aksessuaari. Kuni meister remonti teeb, saab klient meie poe puhkealal tasuta tassikest kohvi nautida.

Loe ka neid lugusid