Jaga:     
Seltskond | Persoon

Armastajatest sõpradeks saanud Kaisa Selde ja Mart Müürisepp: eelmises elus olime abielus

Öeldakse, et mees ei saa olla naisega sõber, sest mehe ainuke eesmärk on jõuda naise voodisse. Kuid ometi leidub ju vastassoost sõpru?

Hiljuti ehmatas Eesti üldsust ühe erakonna vastvalitud juhi arvamus, et eestlaste rindejoon ei ole mitte tõrvikurongkäikudel ega streigi­komiteedes, vaid magamistoas! See mõtteavaldus kõnetas paljusid, sest enamik näibki uskuvat, et kõik teed viivad voodisse. See olla ka kindel põhjus, miks naine ja mees ei saa olla sõbrad. Kolm naist, kelle parim sõber on meessoost, räägivad, kas ja kuidas saab olla mehega lihtsalt sõber.

Äraspidine äratundmine

Näitlejate Kaisa Selde (30) ja Mart ­Müürisepa (25) sõprus algas armastusest. Pärast esimest kohtumist seitsme aasta eest tunnistasid nad teineteisele, et mõlema südames on armastus. “Ma teadsin algusest peale, et tema on minu mees. Samas mõtlesin kohe, et miks ta peab selline olema,” mäletab Kaisa. Veidi äbarik, mitte eriti sümpaatne, geelsoengu ja rolleriga. Mart oli siis 17aastane nukuteatri noortestuudio õpilane ja Kaisa 22aastane tudeng. “Mart on öelnud, et tänu mulle hakkas ta armastama ka nukuteatrit. Kõigepealt armus minusse ja siis nukkudesse,” naerab Kaisa. Kaisa ja Mardi kuum suhe kestis kolm aastat, kuni see tuumapommina plahvatas.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid