3
fotot
Jaga:     
Sisuturundus | Balti Jaama turg

Dadamora võlub lihtsusega (1)

Dadamora lasterõivad ja aksessuaarid valmivad algusest lõpuni Eestimaal. Lihtsad, armsad ja mugavad riided on mõeldud valdavalt 0-8 aastastele poistele ja tüdrukutele. Kui otsite skandinaavialikku stiilsust ja usute, et lihtsuses peitub võlu, siis astuge läbi Dadamora Balti Jaama poekesest.

Mida pakute uuel Balti Jaama Turul?

Dadamora on lasterõivaste ja aksessuaaride bränd, mille tooted valmivad algusest lõpuni Eestimaal. Meie kollektsioon võlub enda lihtsuse, puhta värvivaliku ja mugavusega. Kangad, mida kasutame, on kootud Eestis ja omavad GOTS või ÖKO-Tex sertifikaate, et tagada sobivus laste õrnale nahale.  Balti Jaama Turu uue poe avamise puhul on meil valikus palju uusi suvistes toonides ja lõbusate tegelastega riideid valdavalt 0-8-aastastele poistele ja tüdrukutele. Meie eriline hetkelemmik on aga uus mõnus bodykleit väikestele tüdrukutele – seda on nii suvist hallitriibulist kui trendikat vanaroosat.  

Millised on ootused uuele turule? 

Loodetavasti saab uuest turust koht, kus külastajad saavad mõnusalt aega veeta, erilisi toite mekkida ning uusi brände avastada. Dadamora usub, et turul oleme silmapaistvamad kui varem ning leiame veelgi enam rõõmsaid ja rahulolevaid kliente!  

Miks on teie ettevõte Balti Jaama Turul kõige ägedam? 

Meie skandinaaviapärane poeke paistab kaugelt silma ja kutsub uudistama ka neid, kellel lastepoodi asja pole! Inimesed on muutumas aina teadlikumaks rõivaste päritolu osas ja see, et me rõhutatult kasutame kodumaal kootud ökokangast ning õmbleme-trükime seda samuti siinsamas, meelitab ligi kliente nii Eestist kui kaugemalt.

1 kommentaar

A
Anja  /   11:14, 22. juuni 2017
võlub lihtsusega, aga šokeerib veidi hindadega.

Loe ka neid lugusid