20
fotot
( )
Jaga:     
Sisuturundus | Balti Jaama turg

Killuke Gruusiat Balti Jaama Turul

Kel pole võimalust Gruusiasse sõita, aga hing ihkab sealse veini, adžika ja muu hea-parema järele, saab minna nüüd uuele Balti Jaama Turule ja leida sealsest kauplusest Mimino üles oma igatsetu. Rohkem kui 70 erinevat Gruusia toodet on kõik palavalt armastatud ja pealegi 100% orgaanilised!

Mida Mimino Balti Jaama Turul pakub?

Balti Jaama Turul pakume pealinlastele ja Tallinna külalistele igasuguseid Gruusia tooteid, alustades mooside ja lõpetades veinidega. Oleme suure Gruusia ettevõtte Mimino ametlik edasimüüja, mis tegeleb naturaalse Gruusia toidu ja veinide tootmisega. Meie omalt poolt toimetame kohale ja müüme kuulsaid Gruusia tooteid edasi, nagu adžikat, kastmeid, moose, Gruusia teed, vürtse, mahla, limonaadi, veine ja palju muud. Valikus on kokku rohkem kui 70 Gruusia toodet, millest kõik on 100% orgaanilised. Meie ettevõte töötab Euroopa turul 2004. aastast ja kuni 2016. aastani on olnud peamisteks kauplemise sihtkohtadeks mitmete teiste kõrval Saksamaa, Prantsusmaa, Kreeka ja Itaalia. Neile on nüüd värskelt lisandunud ka Eesti turg ja loodame, et saavutame siin samasuguse edu nagu teisteski riikides.     

Miks otsustasite Mimino avada just uuel Balti Jaama Turul?

Mimino otsustasime avada uuel Balti Jaama Turul eelkõige erinevaid kauplejaid koondava kontseptsiooni pärast, aga ka sellepärast, et oleme Astri Grupiga head koostööpartnerid juba varasemast ajast. Nimelt on meil veel lisaks kaks müügikohta Fama ja Astri Keskuses.  

Miks saab Mimino olema kõige parem kauplus Balti Jaama Turul?

Sest Mimino ongi absoluutne parim!

Loe ka neid lugusid