11
fotot
Jaga:     
Mood

ROOSIAIA TOP 10: presidendi vastuvõtu kõige moodsamad külalised

Moetoimetaja Karolin Kuusik valis välja 20. augustil Kadrioru lossi roosiaias aset leidnud vastuvõtu kõige stiilsemad ja trenditeadlikumad külalised.

Pole raske ette kujutada, et ka hertsoginna Kate võiks kanda samasugust lihtsat ja elegantset suvekleiti kui Triin-Maret Laul. (Ardo Kaljuvee)
Maiken Schmidtile võib selle musta-punase-valge-kirju selge vormiga komplekti eest anda stiiliikooni staatuse. (Ardo Kaljuvee)
Aitäh, Signe Kivi, et tood oma stiiliga põnevust igale peole, kuhu ilmud! (Ardo Kaljuvee)
Ka must värv on suvepeol igati lubatud, kui see vormub pehmeks, lendlevaks hõljukkleidiks, nagu tõestab Maria Toompere. (Ardo Kaljuvee)
Kindlasti hakkame lähitulevikus pisut lohvakaid naiste ülikondi aina tihedamini nägema, sest need on kuulutatud selle sügis-talve üheks suurimaks trendiks. Siim Tuksami kaaslane on ajast ees! (Ardo Kaljuvee)
Andres Kõpperi kaaslane Anette teab, et kleidist hoopis moodsam teema on stiilne seelik/püksid + pluus. (Ardo Kaljuvee)
Kerstin Kotka särab Lilli Jahilo kleidis, mis annab igale naisele juurde graatsiat ja stiili. (Ardo Kaljuvee)
Riina Maidre oskas ette arvestada, et õhtul võib jahedaks minna, ja ehitas kogu komplekti üles piduliku kimonojaki, mitte õrna suvekleidi peale. Mõistlik ja moodne! (Ardo Kaljuvee)
Modernse naise – nagu Maris Kõrvits – garderoobi kuulugu üks kaunis kombinesoon, mida pidulikul puhul kogu maailmale näidata. (Ardo Kaljuvee)
Kui soovida kaaslasega harmoneeruda, kuid mitte kaksikutena mõjuda, on hea idee sobitada mehe ülikonnaga näiteks ainult kingad.  (Ardo Kaljuvee)


Loe ka neid lugusid