2
fotot
(Krõõt Tarkmeel)
Jaga:     
Elustiil

KAPP KORDA: lihtsad nipid, kuidas tuua garderoobi selgust

Koristamine ei ole üksnes asjade paigutamine. See on ka mõtisklus ja analüüs – kuidas muuta elu veel mõnusamaks ja lihtsamaks? Lahterda ja ladusta esemeid nii, et need alati mugavalt käepärast oleksid.

Tõde paljastav reisikohver

(Krõõt Tarkmeel)

Oma käitumismudeleid ja harjumusi jälgides olen üha vähem lubanud riidepuule rõivaid, mille kandmiseks pean ma lõikama teise soengu, kaotama 5–10 kilo või olema teise nahatooniga. Sellest hoolimata taban end mõnenädalaseks reisiks asju pakkides avastuselt, et 25–50 protsenti minu kapi sisust põhineb unistustel või ebareaalsetel oletustel. Siin tulevadki appi kohvrid ja lennuki kilolimiidid, mis sõeluvad välja kõige sobivamad ja lemmikumad esemed.

Viimastest moodustubki garderoobi koorekiht, millest ideaalis võiks koosneda ka iga rõivakapi põhiosa. Kui sind ei oota ka ees mõni tegelik reis, siis kujutle, et pead mahutama kõik oma parimad asjad vaid ühte kohvrisse. Nüüd, kus sul on see suurepärane kohvritäis lemmikuid – mõtle, miks muud rõivad sõelale ei jäänud? Ehk ongi mõistlik nendega lõplikult hüvasti jätta?

Maagiline skeem

Kui otsuste tegemine on keeruline, siis see skeem peaks aitama juhatada teed selguse ja puhtuse kuningriiki.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid