3
fotot
Rene Russo ( )
Jaga:     
Sisuturundus | Ilusana sügisesse

Peata vananemine lihtsate ja taskukohaste looduslike vahenditega ehk Frownies patenteeritud plaastritega

Frownies patenteeritud näoplaastrid on olnud üheks Hollywoodi staaride hästi hoitud saladuseks juba üle saja aasta. Paljud näitlejad, kes on Botoxi kasutamise vastu, kasutavad neid enne tähtsaid üritusi.

Plaastrite kasutamist on tunnistanud Meryl Streep, kes soovitab plaastrid peale panna, kui abikaasa on magama läinud. Ka Raquel Welch on neid kasutanud aastaid ja tunnistanud, et plaastrid on tema ilusa kortsuvaba näo saladus – need on väga efektiivsed ja seejuures täiesti looduslikud. Rene Russo on öelnud, et ta võib vanduda nende efektiivsuse eest!

Looduslikust õhukesest jõupaberist (kraftpaberist) plaaster mõjub kortsule asetatuna nahapinna all olevatele lihastele, aidates kortsudel sileneda. Plaastrid toimivad, kui magate ja lihased ei liigu. Paberist plaastrid võimaldavad nahal hingata ja see aitab kaasa kogu naha paranemisele plaastri all. Plaaster hoiab kortsu ja aitab tõsta kortsupõhja üles, nii hakkab nahk ise ehitama uusi rakke, mis järk-järgult kortsupõhja täidavad. Nahk on ühenduses lihastega, mis tugevnevad plaastrite kasutamisel, ja selle tulemusel kortsud silenevad. Sellepärast on soovitav alguses kasutada plaastreid  järjest 30 ööd või täpselt nii kaua, et olete tulemusega rahul. Selle ajaga plaaster aitab kasvatada ja tugevdada lihaseid selles piirkonnas. Hiljem kasutage plaastreid  vastavalt vajadusele 2-3 korda nädalas.

( )

Plaastreid on kahte tüüpi: silendavad otsaesise plaastrid ning silendavad silma- ja suunurgaplaastrid

Plaastrite niisutamiseks sobib hästi Frownies roosivesi. Enne plaastrite pealeasetamist ja pärast nende äravõtmist kortse Immune Perfect kreemiga kreemitadades saate veel parema tulemuse.

Roosivesi on hästi niisutav ja  tasakaalustab naha pH-taset, ahendab poore ja aitab siluda kortse. Sobib kasutamiseks igapäevaselt pärast näo puhastust nii hommikul kui õhtul. Tänu eeterlikele õlidele on toime antibakteriaalne ja aitab tasakaalustada rasueritust nahal. Roosivee ja hüaluroonhappe kooslus on ideaalne naha vananemisvastaseks igapäevaseks hoolduseks ja sobib  ka käekotti, et end päeva jooksul värskendada. 

Immune Perfect on antioksüdantidega ja keramiidiga niisutav geel-kreem näole, kaelale ja rinnale. Immune Perfect sisaldab keramiide ja on väga suure loodusliku E-vitamiini sisaldusega, mis aitab vananevat nahka hästi niisutada, kuna imendub hästi naha sisse ja töötab samamoodi nagu rakumembraan. Nii aitab see naha struktuuri parandada ja pehmendada, seetõttu näeb nahk ka tervem ja ilusam välja. Aitab võidelda vabade radikaalide vastu. Annab nahale toonust ja tõstab elastsust. Looduslik melaniin annab nahale kerge loomuliku päevitunud tooni ja seetõttu näeb nahk välja tervem ja ilusam. Te näete imelist muutust väga ruttu.

Kõik Frownies tooted on looduslikud ning vabad prabeenidest, sünteetilistest lõhna- ja värvainetest. Sobivad veganitele ja on heaks kiidetud dermatoloogide poolt.

Frownies missiooniks on aidata naistel oma ilu hooldada taskukohase, ohutu ja tõhusa loodusliku vananemisvastase nahahooldussüsteemiga. See on loodud kõigile maailma naistele kauniks kortsuvabaks eluks! KEEMIAVABALT, SÜSTIDEVABALT!

Frownies plaastrid on nüüd saadaval ka Eestis, neid on võimalik osta e-poest: www.frownies.ee.

( )

Loe ka neid lugusid