2
fotot
( )
Jaga:     
Sisuturundus | Ilusana sügisesse

GAMA Professionaalsete juuksehooldustoodetega saad parima tulemuse lihtsalt nii ilusalongis kui kodus

GAMA suur valik ilutooteid nii naistele kui meestele aitavad Sul kiirelt luua nii täiusliku ja isikupärase soengu olulise sündmuse tähistamiseks kui ka igapäevase töörutiiniga sobiva lihtsa ja mugava stiili.

Juba üle 40 aasta on GAMA missiooniks olnud parima professionaalse kvaliteediga juuksehooldusvahendite valmistamine. Kõik see sai alguse 1969. aastal, kui parimate Itaalia juuksurisalongide kõrge tase innustas GAMA loojaid vaatama juuksehooldust täiesti uue pilguga. Tulemuseks olid maailma esimesed professionaalsed juuksesirgendajad, mis said kiirelt juuksurite ja stilistide lemmikuks üle kogu maailma.

GAMA juuksehooldustoodete valikusse kuuluvad sirgendajad ja koolutajad, aga ka föönid, juukselõikusmasinad ja habemepiirajad. GAMA sirgendajad taltsutavad jonnakad lokid vaid ühe kiire tõmbega. Koolutajatega lood kiirelt kelmikad lained või lopsakad lokid. Reisimudelid hoiavad soengu täislikuna kõikjal, kuhu iganes elu sind ka ei viiks.

GAMA Innova kuumutusega harjad hoiavad soengu korras, siidise ja säravana. Uuenduslikud iooni- ja osoonigeneraatoritega harjad GAMA 3D Therapy sarjast pehmendavad juukseid ja eemaldavad tüütu säriseva ja juukseid lennutava staatilise elektri iga tõmbega. Osoonigeneraatoriga hari aga puhastab ja taastab juuste nooruslikkuse.

GAMA juuksehooldustooted on saadaval Euronicsi kauplustes ja veebipoes www.euronics.ee. Lisainfot leiat siit!  

( )

Loe ka neid lugusid