4
fotot
Jaga:     
Sisuturundus

Eksklusiivintervjuu Eva Mendesega: me tõesti suudame kõike

Avoni uue lõhna muusaks ja reklaamnäoks on Eva Mendes, kes andis meile ka ekslusiivintervjuu.

Eva, teil on väga mitmekülgne taust. Kust te tegelikult pärit olete?

Mina sündisin Miamis Floridas. Mu vanemad olid pärit Ladina-Ameerikast – Kuubalt, kui täpsem olla. Aga mu ema kasvatas mu üles Los Angeleses.

Teil on elus nii palju rolle täita – olete näitlejanna, moekunstnik, kahe lapse ema ja ärinaine. Kuidas see kõik algas?

Mu ema kasvatas mu üles Los Angeleses. Seepärast läksin California riiklikku ülikooli turundust õppima, kuid jätsin selle pooleli, et näitlemisega tegeleda. Olin alati valmis midagi uut proovima ja see tasus ära.

Tõepoolest tasus. Olete suutnud luua niivõrd eripalgelisi rolle alates koomilistest, nagu filmis „Hitch”, kuni draamarollideni, nagu teie osatäitmised filmides „Training day” („Treeningpäev“), „We own the night” („Öö kuulub meile“) ja „A place beyond the pines” („New Yorgi varjus“). Viimasel ajal võib teid aina enam näha mujal kui ekraanil. Kas räägiksite oma praegustest tegemistest?

Näitlemise kõrval tegelen ma heategevusega mittetulundusühingus The Art of Elysium, mis aitab puudust kannatavatel kunstnikel ja kogukondadel ühendada jõud ja kunsti kaudu oma olukorrast üle olla.

Samuti töötan moekunstniku ja loomingulise juhina välja omaenda meigi- ja rõivakollektsiooni.

Aga kõige rohkem meeldib mulle olla oma toetava perega. Meil on nii kokkuhoidev perekond, et see on uskumatu. Mul on väga hea meel, et nad on mulle nii lähedased.

Naised peavad olema nii mitmekülgsed. Kas te räägiksite, kui mitmetahulised on naised ja kuidas te oma mitme rolliga toime tulete?

Nagu kõik naised, meeldib mulle mõelda, et olen keerukas ja mul on lihtsalt mitu erinevat rolli. Arvan, et selles loomulikult seisnebki isiksuse võlu, kuid tänapäeva maailmas tegelevad naised kõigega.

Oleme alati kõigega tegelenud, me tõesti suudame kõike. Meil on iga päev nii palju erinevaid rolle täita, oleme emad, ärinaised, tütred, sõbrad, abikaasad. See loetelu jätkub lõputult.

Ja nüüd veedate rohkem aega ilumaailmas. Mis teid selle juurde tõmbab?

Õppisin ilu kohta väga palju oma emalt. Ta on väga ilus ja minu mälestustes on ta lausa ülimalt imekaunis naine.

Ta oli selle poolest siiski hästi vanamoodne. Ta kasvas ju üles 50ndatel, kuid ta õpetas mulle, et naine ei tohi kunagi minna uksest välja ilma soengu ja värvimata huultega. Kuigi ma seda alati ei järgi, on see õpetus alati minuga.

Selles, millised naised võivad välja näha, on alati midagi romantilist. Ma olen väga modernne naine ja ei pruugi teha nii, nagu ema õpetas, aga mulle tõesti meeldib, et ta sisendas mulle alati selliseid väikseid ilunippe, mida ma saaksin meeles pidada, sest ta kääris ka käised üles ja võttis midagi selle heaks ette.

Ta oli sisuliselt üksikema ja seepärast oli tore, et ta pööras siiski ilule nii palju tähelepanu, kuid samas tegi oma töö ära, sai hakkama ega kartnud käsi määrida. Mulle meeldib see kombinatsioon, selline komplitseeritus, mis oli talle siis omane ja on endiselt. See on tõesti kaunis.

Ilumaailmas kipume vahel unustama, et kui see ei ole tore, siis poleks vaja seda teha! Kui see on asi, millega tegelemist me ei naudi, siis saavad teised sellest aru. Iva on selles, et see pole mingi raketiteadus. Eesmärk on tunda end hästi ja end väljendada. Loodan, et naised ei unusta seda.

Olete kahtlemata üks maailma kauneimaid naisi. Millal te ise end kõige ilusamana tunnete?

Usun, et tunnen end kõige ilusamana, kui ma saan midagi uut teada, kui saan viimaks läbi raamatu, mida olen kaua tahtnud lugeda, loen uuesti mõnda oma lemmikraamatut või vaatan dokumentaalfilmi. Need on sellised asjad, kui ma annan oma vaimule toitu. Tunnen end kõige ilusamana, kui ma saan teada midagi, mida ma selle maailma või tegelikult ükskõik mille kohta ei teadnud. Usun, et see on see või korralik föönisoeng. Ei, ma tegin nalja! Loomulikult on asju, mis aitavad, aga minu jaoks on see pigem sisemine.

Olete just millegi uuega algust teinud. Rääkige meile oma koostööst Avoniga. Mis teid selle juures enim vaimustab?

Olen väga vaimustuses oma koostööst Avoniga! Ma kasvasin Avoniga üles – mu tädi oli Avoni esindaja – ja seepärast on see mulle alati väga tuttav olnud. Mulle on selle põhimõtted alati väga meeldinud. Avon on alati naisi tugevalt toetanud. Minu pere ei olnud kuigi jõukas ja seepärast olid need vähesed ilutooted, mis mu emal olid, just Avoni tooted, sest need olid piisavalt soodsa hinnaga. Usun, et see kaubamärk esindab ka praegu seda põhimõtet, ja mul on rõõm olla osake sellest. 

Toode, millele olete oma näo andnud, on lõhn. Kas lõhnad on teie jaoks kuidagi erilised? Kas lõhnaõlil on suur roll teie ilurutiinis?

Mulle meeldib väga lõhnade vägi, see on veel üks võimalus end väljendada. Meil on riided, juuksed

ja jumestus ning hulk muid asju, kuid mis puutub eneseväljendusse, siis on lõhn minu meelest üks tähtsamaid.

Mulle meeldib see jõud, mis lõhnal võib olla, kui lahkud ruumist, aga su võrratu lõhn jääb maha ja inimestele jääb mulje, nagu oleksid veel seal, kuigi oled juba läinud. Selles on midagi nii kaunist ja romantilist ning ma tunnen sellega tugevat emotsionaalset sidet.

 

Kas lõhnal on teie elus siiani olnud mingi eriline roll või on asi pigem eneseväljenduses?

Lõhnal on mu elus olnud suur roll juba sõna otseses mõttes imikueast peale. Mu emal oli kombeks panna mulle peale Kuuba lõhnavett – olen kuubalanna ja väga-väga kuubaliku kasvatusega ning Kuubal pannakse imikutele ühte väga lillelise lõhnaga Kölni vett. Seepärast valas mu ema mind sellega üle ning mu õde ja vendi samuti. Mul on lõhnaga alati olnud vägagi emotsionaalne side juba nii varasest east, kui ma mäletan.

Mulle on see tohutult tähtis eneseväljenduseks ning mälestuste loomiseks samuti. Leian, et on tõesti põnev, kuidas me võime leida erinevaid kombinatsioone, erinevaid segusid, mis aitavad väljendada neid meie erinevaid rolle, mida me täidame.

Mulle väga meeldib see uus lõhn Eve Duet, mille AVON on loonud, sest sellega saan kahte erinevat lõhna segada ja kombineerida, et luua lõputult lõhnu, mis võivad mingil konkreetsel hetkel mulle eriti sobida. Mulle on alati meeldinud oma lõhnu segada, aga see ei ole mul alati õnnestunud, sest ma ei seganud õigeid kombinatsioone. Nüüd on mul need kaks vapustavat lõhna, mis sobivad nii hästi kokku. Üks on väga särav, lillelisem ja romantilisem, kuid teine on sensuaalsem. Need mõlemad koos, mis tahes moodi soovid, on lihtsalt suurepärane. Seda kombineerimist võib aina jätkata ja luua just sellise lõhna, mis tundub parim mingil konkreetsel hetkel, ning see ongi minu jaoks eriti põnev.

Loodan, et naistele meeldib Eve Duet sama palju nagu mulle, ning loodan, et naistele pakub nende loominguliste kombinatsioonide tegemine sama palju rõõmu nagu mulle. Tegelikult on ju selles taas põhiline eneseväljendus ja see peaks alati väga lõbus olema.

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid