25
fotot
Jaga:     
Mood

Eesti disaini esitleti Kanadas

Tähistamaks Eesti Vabariigi 100. ja Kanada 150. juubelisünnipäeva, toimus Torontos esmakordselt Eesti moodi ja disaini tutvustav ürituste sari Northern Spirit EstoStyle, kus esitleti rahvusvaheliselt tuntud Eesti moe-, disaini- ja ilubrände.

Northern Spirit EstoStyle ürituste sari Torontos hõlmas efektset moeetendus-performance’it, mis toimus 29. septembril Royal Ontario Museum’s Friday Night Live Fashion sarja raames Toronto mainekas muuseumis üle 4000 pealtvaatajale ja 1.-2. oktoobril aset leidnud heategevuslikke moeetendusi Tartu College’is, kus oli avatud ka Eesti disainbrändide showroom ning toimusid kohtumised Kanada meedia, blogijate ja partneritega.

Eesti moe-, disaini- ja ilubrändidest olid Kanadas esindatud Tanel Veenre Jewellery, Oksana Tandit, Monton, Baltman, Ivo Nikkolo, D’Difference ja Sangar. Samuti oli moeetendusel ja showroomis väljas Roberta Eineri looming.

Eestlaste ja Kanada-eestlaste ühise ettevõtmise eesmärgiks oli läbi disainiloomingu tugevdada ja arendada kultuurisidemeid Eesti ja Kanada vahel ning viia Eesti disain Kanada turule. Lisaks tutvustati publikule Eesti e-residentsuse ning Eesti kui turismisihtkoha võimalusi. Delegatsiooni liikmeteks olid brändid, kes soovisid lähemalt tutvuda just Kanada turu ning sealsete võimalustega.

Loe ka neid lugusid