2
fotot
Sofia Rubina MyBeat trennis (Priit Grepp)
Jaga:     
Sisuturundus | MyFitness

Vahepeal on vaja end välja elada!

Tänapäeval on nii palju erinevaid rühmatrenne, et igaüks peaks leidma enda oma. Need, kes soovivad end kodu või kontori asemel kuskil ohutumas kohas välja elada, võiksid kindlasti külastada MyBeat treeningut. Trummipulkadega muusikarütmis vehkides on negatiivsed emotsioonid pühitud kui võluväel!

Mõtlesin, et muusikuna võiksin ükskord minna MyBeat trenni, kus lubatakse end rokk-staarina tunda. Noh ikka selleks, et oleks tore võrrelda! Uues mõnusas Ülemiste City MyFitnessis MyBeat trennis käidud, veendusin aga trenni tõhususes – sellist andmist ikka laval ei kohta! Ja üldse mitte halvas mõttes, vaid ikka heas: sai väga korralikult trenni tehtud.

MyBeat´is on kõigil trummipulgad käes ja kätega tööd on päris palju. Tänu mitmekesistele aeroobikaliigutustele saab ühtlaselt koormust aga kogu keha. Palju tehakse ka kükke ja üles-alla liikumisi, vahepeal ollakse ka plankasendis ehk küünartoenglamangus. Pulss on selles trennis kõrgel ja esimene kord võib olla üsnagi raske. Küll aga suheldes trennis teistega, ütlesid nad, et teisel ja kolmandal korral on juba kergem ning tundi saab nautida järjest enam. Väga positiivne on ka see, et vahepeal tehakse kosutavaid joogipause ja lõpus saab lihased korralikult välja venitada. MyBeat kestab 45 minutit ja see on igati piisav aeg selleks, et kõvasti möllata ja saalist rõõmsa ning energilisena väljuda.

Ma vaatasin, et paljud naised trennis lõid trummipulkadega ikka täiega vastu maad kui vaja – halvast energiast sai ilmselt lahti igaüks! Tegemist on tõelise power-trenniga, mis annab tohutu energialaengu. Seda, kuidas trummipulgad pingele vastu peavad, ma ei kujuta ettegi. Kahtlustan, et ilmselt murduvad nii mõnedki neist. Suur osa on MyBeat´is mõistagi ka kaasahaaraval muusikal, mis on väga motiveeriv ja vaheldub erinevates meelepärastes stiilides popmuusikast rokini. Kaasa laulma ma trennis aga ei kippunud – hoidsin energiat ikka võimalikult tõhusa trenni jaoks!

Sofia Rubina MyBeat trennis (Priit Grepp)

Loe ka neid lugusid