10
fotot
Jaga:     
Galeriid

TALLINN FASHION WEEK: VAU! 1. päeva parimad komplektid

Tallinn Fashion Weeki esimese päeva moeetendustest valisid oma lemmikkomplektid välja Anne & Stiili ilutoimetaja Reet Härmat, peatoimetaja Tiina Kruus ja praktikant Marleen Adama. Siin need on!

Ilutoimetaja Reet Härmat:

Triljon korda Kuldnõela ära teeninud moehaldjas Kristina Viirpalu loomingut topiks mina oma kapid täis! Olen tema imetabaste tikandite lummuses juba ammu. Sellest showst haaraks kohe oma garderoobi mitu komplekti, aga üks ese pani silma eriti särama ja jäi virvendama pildimälus: roheline kleit, ülinaiseliku ja sensuaalse lõikega meistriteos!  (Erlend Staub)
Olen sõltuvuses nostalgia mängu mängiva Marit Ilisoni loomingust ja tema Instagrami konto pildid on nagu kunstiteos. Saan elamuse iga kord, kui ta järjekordse foto postitab, valgus-värvid-kompositsioon, kõik on alati muinasjutuliselt paigas isegi tema tehtud maastikupiltidel. Uuesti kollektsioonist oleksin kohe modelli välja tõstnud kollasest mantlist ja trikoost, näen end vaimusilmas sellega patseerimas ringi nii Saaremaal Nasva rannas, kui ka Saint Tropez’ Nikki Beachil poosetamas. (Erlend Staub)
Kristian Steinberg – andekus ja elegantsus kuubis. Olen imetlenud tema meestekollektsioone ja veidi kade olnud, et sellise jumaliku stiilitunnetusega disainer naistele rõivaid ei loo. Seda suurem oli üllatus ja ootus, kui tuli teade et moenädalal esitleb Kristian oma esimest kapselkollektsiooni naistele! Põnevad materjalid, keerukad lõiked – mina annaks kolm tilka verd musta kleidi eest roosade lipsudega! (Erlend Staub)

Peatoimetaja Tiina Kruus:

Mare Kelpmani kaubamärk, jahedates toonides minimalism teeb siin läbi sügisese  muutumise, muutudes vahtralehepunaseks värvimänguks. (Erlend Staub)
Xenia Joosti sossu-stiil noortele. Kes meist ei tahaks sellises rõõmsas ja mugavas outfitis ringi tuuseldada? (Erlend Staub)
Kui keegi oskab suurte mustritega võlumise kunsti, siis Marit Ilison on selles absoluutne tegija. (Erlend Staub)

Praktikant Marleen Adama:

Musta ma eriti ei armasta, kuid kui see Kristian Steinbergi kleit mööda lava tuli, tekkisid mul isegi väikesed judinad! Pealegi olen ma nagu väike laps – kui midagi kuskilt ripub või midagi tõmmata saab, olen kohe suur fänn! (Erlend Staub)
Marit Ilisoni mantel on juba aastaid minu soovinimekirjas olnud ning rohelise ja roosa kooslus on mulle kui must ja valge. Seepärast saidki minu silmad eriliselt rõõmustada, kui just see mantel lavale saadeti. Ja miks peaksidki lõikelilled kogu aeg vaasides vedelema? (Erlend Staub)
Olen parajasti ühe uhke mantli otsingul ning Kristina Viirpalu esitletud mantlite seast ei suudaks ma lausa validagi! Neid kannaksin ma iga päev ja igal pool (koos kõikide nende peakatetega!). (Erlend Staub)

Loe ka neid lugusid