( )
Jaga:     
Sisuturundus | Ilusana sügisesse

Artistry Supreme LX kreemidega saavad imed teoks!

Ebaühtlane paksu jumestuskihi alla peidetud näonahk ja meelt heidutavad vananemise märgid võivad nüüd kaduda. Maailma number 1 otsemüügi ilubränd Artistry on enam kui saja riigi seas saadav ka Eestis.

Artistry Supreme LX kollektsioon koosneb kahest tootest: luksuslikust igapäevasest kortsuvastasest kreemist Artistry Supreme LX Regenerating Cream ja silmade ümbruses nähtavaid vananemise märke vähendavast ning pidurdavast kreemist Artistry Supreme LX Regenerating Eye Cream. Kreemide loomisel tegid Amway teadlased koostööd maailma juhtiva taimeuuringute ja taimeteaduse keskusega, eraldades jasmiingardeenia tüvirakkudest eksklusiivse biotehnoloogia abil puhta ja tasakaalustatud nooruslikku energiat andva eliksiiri. Seda täiendab ka eksklusiivne CellEffect24 kompleks, mis aitab säilitada naha võimet endale energiat anda, ning 24-karaadine kuld, mis aitab kortsude ja peente joonte väljapaistmist vähendada.

Artistry Supreme LX koostisainete seguga, mis sisaldas nii CellEffect24 kompleksi kui ka jasmiingardeenia tüvirakkude ekstrakti, viidi läbi laboritest, mis näitas naha energiaindeksis lausa 68-kordset tõusu võrreldes töötlemata rakkudega.

Artistry on maailma number üks otsemüügi ilubränd ning kuulub maailma kümne enim müüdud premium klassi ilubrändi hulka. Kõiki Amway tooteid saab soetada eksklusiivselt Amway isesesvate ettevõtjate kaudu. Rohkem infot leiab aadressilt www.amway-estonia.com.

Loe ka neid lugusid