Jaga:     
Sisuturundus

Ilu on teadus

Kuigi ilu juures mängivad suurt rolli geenid, siis tänu inimeste teadlikkusele ning tehnoloogia, ravimi- ja kosmeetikatööstuse arengule, on võimalused tõusnud uuele tasemele. Elu kvaliteeti määrab täna see, millist kosmeetikat tarbime, kuidas toitume ja kui aktiivne on meie eluviis.

Akademikliniken on üks maailma suurimaid esteetilisele ja rekonstruktiivsele plastilisele kirurgiale spetsialiseerunud Rootsi erakliinikuid. Tuginedes oma ilukirurgide, dermatoloogide ning biokeemikute teadmistele naha struktuurist, omapäradest ja selle vananemisprotsessidest, loodi unikaalne Akademikliniken Skin Care luksuskosmeetikabränd ning sellega täisväärtuslik meditsiiniline nahahooldusprogramm, mis tagab efektiivse ja tulemustele orienteeritud nahahoolduse.

Nende ametlik ainuesindaja ning koolitaja Eestis on Akademikliniken Skin Care Estonia, mis pakub kõiki näonaha vajadusi arvestavaid tooteid nii professionaalseks kui ka koduseks hoolduseks. Olgu selleks õrn näonahapuhastus või korralik seerum, mis toimib väga tõhusalt, kuid sellegipoolest nahka säästvalt. Unikaalsed hooldused tagavad silmnähtavaid tulemusi juba pärast esimest protseduuri ja sobivad kõikidele nahatüüpidele. Akademikliniken Skin Care toodete kvaliteet, originaalsed, ökonoomsed ja kasutamismugavad pakendid vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi vajadustele. Kosmeetilised vahendid ei tekita komedoone ning on hüpoallergilised. Iga toote koostis on läbinud range kontrolli ja pika kliinilise uurimisprotsessi hügieenistandardite järgimiseks tootmises. Tootesarja koostisesse kuuluvad raviained, mis on siiani vananemisvastaste, kortsudevastaste, pigmentatsiooni- ja akne ravi lipulaevaks

nahahoolduses. Rikkaliku nahahooldussarjaga saab tutvuda kodulehel www.akademiklinikenskincare.ee

Xenia Joost, moelooja

„Akademikliniken Skin Care sari sobib minu pigem kuivemapoolsele nahale suurepäraselt nii Eesti karmis kliimas kui ka kuumas Vietnamis: nahk püsib särav ja piisavalt niisutatud. Lisapunktid lähevad pakendi kasutussõbralikule ja bakterite leviku eest kaitsvale disainile, mis on eriti oluline just subtroopilises kliimas. Minu selle hooaja vaieldamatu lemmik on CC-kreem ja Pure Berry Toner näotoonik!”

Helen Lang, moe ettevõtte juht

“Väikelapse emana pole ma kosmeetiku juures just tihe külaline, kuid kui lähen, tahan parimat. Ilmselt sellepärast olengi jäänud truuks Akademikliniken hooldustele. Minu lemmik on Rejuvenation näohooldus, mis aitab turgutada väsinud näonahka ja annab superniisutuse. Kui hoolduste vahe on olnud pikem, eriti just sügis-talvisel perioodil, muutub jume halliks ja tuhmiks. Juba üks kord Rejuvenation´it annab aga taas klaari ilme ja paneb naha särama. Olen tõesti rahul!”

Anu Ahven, Oü Baltmani kaupluse juhataja ja sisekoolitaja
“Tänu kosmeetikuharidusele tean, et näohoolduse juures tuleb kõige suuremat rõhku pöörata just näonaha puhtusele. Ei ole vahet kui kalleid ja kvaliteetseid kreeme ning seerumeid kasutada – kui need kantakse ebapuhtale nahale, pole tulemus kindlasti ootuspärane. Seepärast jumaldangi Pure Triple Peel esnüümkoorijat, peale mille kasutamist tunnen, et nahk on täiuslikult puhas, särab ja hingab mõnusalt. Aeg-ajalt kasutan seda ka maskina, mis tagab eriti hea enesetunde ning võitleb ülitõhusalt väikeste kortsukeste ja väsinud nahaga. Olen märganud, et naha struktuur on muutunud palju tervemaks, mis ongi loomuliku ilu aluseks!”

Tiia Tamm, doktor ja ilukirurg

„Akademiklinikeniga olen tuttav juba aastaid. Skandinaavias, kus esteetiline ja plastiline kirurgia on alati olnud väga heal tasemel, on Akademikliniken kõrgelt hinnatud erakliinikute kett ning 2005. aastal lõid selle pädevad spetsialistid samanimelise nahahooldussarja, mis lahendab ka kõige suuremad nahamured. Sari aitab leevendada pigmentatsiooni, vananemisilminguid ja aknet, lisaks sobivad need tooted ka naha kiiremaks taastamiseks, tulemuste pikemaajaliseks säilitamiseks pärast laserhooldusi ning kasutamiseks operatsioonide eel ja järel. Samuti sobib sari eriti hästi väga kõrgete nõudmistega klientidele, kes ootavad kosmeetikalt märkimisväärseid tulemusi. Erineva tugevusega ensüümhappe-hooldused ning koduseks kasutamiseks mõeldud hooldustooted annavad soovitud efekti ning on väga väikese kulumarginaaliga. Kasutan ise Akademiklinikeni tooteid ning „lõunapausi” hooldused on minu jaoks kohustuslikud. Käin ise hoolduses vähemalt korra kuus. Soovitan teistelegi kindlasti!“

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid