2
fotot
Jaga:     
Sisuturundus

Sinu nahk vajab hapnikku!

Üle 30-aastastele naistele on NIVEA loonud energiat andva antioksüdatiivse ravikuuri puhtal C-vitamiinil põhineva uue sarjaga Q10plusC, andes sellega nahale 50% rohkem hapnikku.

Nahaarsti ja Nivea eksperdi Magdalena Łuczkowska sõnul võimendavad nii UV-kiirgus kui ka õhusaaste märgatavalt naha nn oksüdatiivset stressi. Nende toimel toimub nahas vabade radikaalide masstootmine, mida loomulikud kaitsemehhanismid ei ole suutelised neutraliseerima. Tagajärjeks on kiirenenud vananemine, samuti vee- ja lipiidikihi koostisosade ebapiisav tootmine. Nahk muutub kuivaks, tundlikuks, tekivad mikrovereringe häired, ühtlasi näeb nahk hall ja väsinud välja.

Võitluses keskkonnastressiga on väga oluline relv seega suure hulga selliste tugevate antioksüdantide nagu koensüümi Q10 ja C-vitamiini, soovitatavalt aga nende koosluse kasutamine! Nendel komponentidel on väga tugev tõestatud toime, mis neutraliseerib vabade radikaalide ülemäärasust ning lisaks stimuleerib kollageeni tootmist naharakkude poolt. Seega on sellise koostisega kreem, mis ühendab endas eespool nimetatud tugevaid antioksüdante, suurepärane valik aktiivsetele, kuid suure keskkonnastressi all elavatele naistele.

Nivea sarjas Q10plusC on kahe tugeva antioksüdandi puhta C-vitamiini ja koensüümi Q10 ainulaadne kombinatsioon. Sari on olnud turul saadaval peaaegu 20 aastat ja selle aja jooksul on see läbinud üle 1000 teadusuuringu, millest on osa võtnud üle 30 000 naise. Tänaseks võimaldab Q10plusC naharakkudel imada öö jooksul sügavuti 50% rohkem hapnikku, kaitstes nahka keskkonna- ja oksüdatiivse stressi eest, taastades väsinud naha energiat pärast väljamagamata ööd ja vähendades peeneid kortsukesi märgatavalt juba nelja nädalaga. Puhas C-vitamiin aitab võitluses vabade radikaalidega, leevendab nahapõletikke ja on vajalik kollageeni tootmiseks. Rakkude looduslik koostisosa koensüüm Q10 on aga tugev antioksüdant, mis varustab nahka energiaga ja toetab nahas toimuvaid olulisi protsesse alates rakkude uuenemisest kuni kollageeni sünteesini.

Nahale energiat andva kokteili retsept:

1. samm: ilu saab alguse öösel

Uue kortsudevastase öökreemi NIVEA Q10plusC eriline koostis varustab naharakke öösel sügavuti hapnikuga ja toetab tõhusalt naha uuenemisprotsesse. Kreem aitab nahal säilitada värsket välimust ja leevendada põhilisi stressiilminguid.

2. samm: igapäevane annus energiat ja päikesekaitse

Uus kortsudevastane päevakreem NIVEA Q10plusC lisab väsinud nahale energiat ning silub esimesi kortsukesi. Lisaks ennetab see tänu UVA-/UVB-kiirguse vastasele kaitsele (filter SPF 15) naha enneaegset vananemist päikesevalguse mõjul.

3. samm: igapäevane annus energiat silmaümbrusele

Kortsudevastane silmaümbruskreem NIVEA Q10plusC ühendab koensüümi Q10 energiat andva puhta C-vitamiiniga, mis on tugev antioksüdant. Kerge ja kiiresti imenduv koostis parandab rakuhingamist  ja vähendab tõhusalt peeneid kortsukesi. Silmakontuurid pingulduvad, nahk on märgatavalt siledam ja värskem. Juba üks selline vitamiinisüst energiat kohe hommikul garanteerib kena välimuse kogu päevaks!

0 kommentaari

Loe ka neid lugusid