(Reuters / Scanpix)
Jaga:     
Seltskond | Persoon

Kate Moss hakkas 43aastaselt trennis käima – ja õppis seda nautima

Supermodell ja suur pidutseja Kate Moss pole kunagi hiilanud tervislike eluviisidega, aga nüüd, 43aastaselt on ta elu kardinaalselt muutunud, avaldas ta Guardianile antud intervjuus.

„Ma pole kunagi olnud jõusaalifänn ega midagi sarnast. Olin alati: „Oeh“, tundsin end haigelt, aga nüüd, kui olen hakanud päriselt trenni tegema, on see täitsa meeldiv,“ ütles ta. „Olen alles algaja, aga liitusin spordiklubiga ja see annab mulle tõeliselt hea enesetunde. Olen paar nädalat iga päev tund aega trenni teinud ja sellest piisas, et näeksin, kui palju sellest kasu on, mida ma kunagi varem ei näinud. Mõtlesin alati: see on õudus, tagasi ma enam ei tule, see on piinamine.“ Kuid nüüd on trenn Kate’i jaoks aga nauding.

Kate tunnistas, et on hakanud ka varasemast tervislikumalt toituma, sest noorena ei pidanud ta selle pärast muretsema. „Ka mu nahk näeb parem välja, kui tervislikult toitun. Kui sööd palju rasvast, ei näe nahk kuigi terve välja. Olen märganud tõelist muutust pärast seda, kui toidule rohkem tähelepanu pööran – näiteks söön salateid ja muud sellist – varem ei söönud ma kunagi salatit. Ja nüüd avastasin ma mahla pressimise!“

Loe ka neid lugusid