2
fotot
Jaga:     
Sisuturundus

Kingisoovitus: Pure Cosmetics eksklusiivne looduskosmeetika ilukarp “Christmas Edition” (1)

Selle aasta parimaks jõulukingiks sõbrannale või endale on limiteeritud kogusega Pure Cosmetics Eesti eksklusiivne looduskosmeetika ilukarp “Christmas Edition”. Ilukarpi on koondatud vaid parim – kinkekomplekt sisaldab kaheksat Pure Cosmetics e-poe kõige populaarsemat täissuuruses toodet ning Merilin Taimre ehk staarblogija Paljas Porgand uut raamatut.

Ilukarbist leiab Pure Skin Food, Ermana, Sampure (uus mineraalkosmeetikabränd Eestis), Hoia, Kokos ning Mukk tooted. Müüki tuleb ainult 50 karpi hinnaga 49€ (väärtus 98€) ehk allahindlus on koguni 50%!

Soovid ilukarpi midagi lisada või hoopiski kinkekomplekti ise komplekteerida? Kõik täishinnaga tooted on Sulle -15% kasutades sooduskoodi: kink. Alates 50 eurost saad toodetele ka tasuta transpordi. Sooduskood on kehtiv 24. novembrini.

Ilukarbis on paljud Merilin Taimre lemmiktooted, kelle soovitusi karpi komplekteerides jälgiti. Kellele oleks aga ilukarpi kõige parem kinkida? Merilin Taimre: „Ilukarp on ideaalne kingitus absoluutselt igale naisele. Kuid see pole mitte ainult teistele kinkimiseks mõeldud, vaid ka iseenda hellitamiseks ja armastamiseks.” 

Ilukarbi kohta leiab rohkem infot SIIT

1 kommentaar

K
Kägu245  /   19:52, 21. nov 2017
Hea idee, lahendab kingiotsimise mure. Saan mõne asja ka eraldi kinkida ja karpi midagi omal valikul lisada. Aitäh Anne & Stiil!

Loe ka neid lugusid