2
fotot
Jaga:     
Elustiil

ANNE & STIILI SUUR AASTAHOROSKOOP 2018

2018. aasta kujuneb eelmisest kahest mõnevõrra konservatiivsemaks ja veidi rahulikumaks.

16. veebruaril algab kollase koera aasta. Aasta üldised mõjutused on pisut neljajalgsete lemmikute nägu – palju ruumi on intelligentsil ja lojaalsusel, kuid arvestada tuleb ka teatud melanhoolia ning kohati isegi künismiga. Koer otsib ja leiab peidetud vead ning toob päevavalgele nii omade kui ka võõraste varjatud saladused.

Kaljukits

Alanud aastal seisavad Kaljukitsed nii mõnegi keerulise dilemma ees. Nii mõnigi kord võib tunduda, et ainuvõimalik on öelda jah, kuid hiljem võtab võimust mõte, et ehk oleks pidanud ütlema ei. Vastupidi käitudes tekiksid aga teistpidised küsimused. Koduelus oled aldis muudatusteks, eriti kevadkuudel. Kõik, mida ette võtad, õnnestub hästi ning soojendab hinge veel pikalt.

Suhted. Lihtne on neil, kelle süda on uutele võimalustele avatud ning kammitsevad piirid puuduvad. Nüüd saab kõndida otsekui soovipuude alleel ja võtta vastu kõik, mida lahke saatus pakub. Keerulisem on neil, keda kodus oodatakse, sest kiusatused tabavad teadupoolest ka pereinimesi. Mõnel juhul lausa tundub, et parim viis kiusatusest jagu saada on sellele järele anda. Püüa siiski lähedastele mitte haiget teha.

Tunned end sõprade ja mõttekaaslaste seltsis hästi, kuid juhtub, et pead ajapuuduse tõttu nende vahel valima. Oled hea lapsevanem, ehkki lapsed arvavad vahel, et sa oled liiga tõsine. Samas ei vii keegi neid nii lahedatesse paikadesse kui sina.

Töö ja raha. Kui päike hakkab kõrgemaid kaari tegema, kaalud hoolikalt, kas senine elu- ja töökorraldus sulle sobib. Võimalik, et otsustad uue töökoha või suisa muu eriala kasuks ning teed seda enne maikuud. Kui see on läbimõeldud otsus, on see ilmselt õige.

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse

Loe ka neid lugusid