7
fotot
Jaga:     
Seltskond | Persoon

Staarid seletavad, miks nad kandsid Kuldgloobustel musta

Pühapäevaõhtusel Kuldgloobuste auhinnagalal olid peaaegu kõik külalised riietatud pealaest jalatallani musta. Sellega näitasid nad oma poolehoidu kampaaniale Time’s Up, millele panid aluse mitmed Hollywoodi näitlejannad nagu Reese Witherspoon ja Natalie Portman. Selle eesmärk on solidaarsuse väljendamine seksuaalse ahistamise ja rünnaku ohvritega ja nende aitamine kohtukulude tasumisel.

Siin on staaride selgitused, miks nad otsustasid musta kanda.

Reese Witherspoon (Instagramis): „Aitab vägivallast, ahistamisest ja võimu tasakaalustamatusest. Mitte ainult Hollywoodis, vaid igas majandusharus! Seisame üheskoos. Ühine täna meiega: kanna musta!“ (PA Images / Scanpix)
Natalie Portman (Instagramis): „Täna kannan ma musta, et väljendada solidaarsust kõigiga, kes on kogenud tööl diskrimineerimist, ahistamist ja vägivalda.“ (MEGA / Scanpix)
Sarah Jessica Parker (punavaiba intervjuus NBCle): „See [kampaania] on meie kõigi jaoks. See jõuline, entusiastlik solidaarsuse väljendamine nii paljude poolt meist tähendab, et see teema pole mitte ainult aktuaalne, vaid et peamine mõte – võrdsus ja võrdõiguslikkus – ei ole poleemikat tekitav. Mida enam ma sellest räägin, seda enam ma näen, kui väga seda tahetakse.“ (PA Images / Scanpix)
Mark Ruffalo (Twitteris): „Kannan täna musta solidaarsusest meeste ja naistega, kes nõuavad igas majandusharus austust ja võrdsust. Tehkem lõpp seksuaalsele ahistamisele töökohas.“ (AP/Scanpix)
Meryl Streep (punavaiba intervjuus E!-le): „Minu meelest on inimesed nüüd teadlikud võimu tasakaalustamatusest ja see on miski, mis viibki selle kuritarvitamiseni. See on viinud vägivallani meie oma tööstuses … seda on sõjaväes, seda on kongressis. Seda on kõikjal ja me tahame sellele lõpu teha.“ (PA Images / Scanpix)
America Ferrera (Twitteris): „Sest igal naisel igal pool on vägi ja hääl. Sest iga naine igal pool väärib ohutust ja väärikust.“ (MEGA / Scanpix)

Loe ka neid lugusid